Ring girl získala popularitu vďaka fotografiám v bikinách! Čo na to rodičia? Pre kritikov má jasný odkaz

Zdroj: Instagram/@apolloniallewellyn

Ešte v období po vypuknutí celosvetovej pandémie nemala vo voľnom čase čo robiť a na sociálnej sieti TikTok preto zverejnila video. Keď sa po týždni rozhodla svoj účet skontrolovať, sledovalo ju 100-tisíc používateľov. Dnes je Apollonia Llewellyn známou osobnosťou internetu a zároveň jednou z najsexi ring girls.

Modelka s krkolomným menom si fanúšikovskú základňu vybudovala vďaka pikantným fotografiám potešujúcim najmä mužskú časť publika. „Čím viac som zverejňovala obsah v bikinách, tým viac fanúšikov som mala. Stala som sa známou vďaka tomu, že som pózovala v plavkách a jazdila na výlety či dovolenky,“ hovorila v rozhovore pre The Sun o tom, ako sa dostala do širšieho povedomia verejnosti.

Pri vyzývavých snímkach sa často stretáva s neprajnými komentármi. Kritici jej neraz vyčítajú, čo by na takýto obsah povedali rodičia. „Vždy, keď chcem uverejniť nejaký príspevok, to nechám najskôr skontrolovať moju mamu. Vždy mi poradí, čo by som mala a nemala zverejňovať. Dokonca fotí skoro všetky tie fotky,“ ozrejmuje žena s prezývkou „Barbi“.

Hoci polonahé fotografie sú u nej prakticky na dennom poriadku, túto hranicu prekročiť nehodlá. Odmietnuť sa dokonca rozhodla lukratívnu ponuku vo výške 100-tisíc libier za fotenie hore bez. „Bola mi ponúknutá naozaj veľká čiastka, ale aj keď podporujem dievčatá, ktoré sú ochotné do toho ísť, nie je to nič pre mňa. Môj otec vždy hovoril, že čím väčšiu publicitu obrázok získa, tým riskantnejšie to je. Niečo na tom bude,“ vysvetlila svoje rozhodnutie Apollonia Llewellyn.

Do sveta bojových športov sa dostala prostredníctvom organizácie Misfits Boxing. Jedným zo spoluzakladateľov tejto boxerskej ligy je známy YouTuber KSI: „Požiadali ma, aby som bola ich exkluzívnym dievčaťom v ringu, kde som mala na starosti tri alebo štyri zápasy. Získala som vďaka tomu veľkú popularitu. Zároveň to bola dobrá vec a skutočná zábava.“

Zdroj: MaxMMA.sk