Reči Vémolu nevníma, sebavedomý Krištofič odkazuje: Vizualizujem si KO v prvom kole!

OKTAGON MMA.

Ďeň zúčtovania. Tak znie podtitul hlavného predzápasu OKTAGONu 51, na ktorom sa Karlos Vémola (36-7) postaví proti Samuelovi Krištofičovi (16-6). Po prvýkrát sa obaja stretli pri natáčaní druhej série reality šou OKTAGON Výzva a hoci od tej chvíle bol ich súboj už viackrát blízko, trvalo viac než šesť rokov, než k nemu konečne príde. A zatiaľ čo v tejto chvíli je už jasné, že váženie prebehlo bez problémov, „Pirát“ sa v krátkom rozhovore vyjadril k duelu.

Krištofič si tesne po vážení zamieril k mikrofónu Róberta Kmeťa. Ako inak, úvodná otázka smerovala k pocitu po úspešnom splnení váhového limitu 88,5 kg. „Cítim sa veľmi dobre, to najťažšie už máme za sebou, za čo som rád. Borisko (Topčič, pozn. red.), Janko (Hudák, pozn. red.), všetci mi pomohli. Takže som štastný, že už mám po tej váhe,“ nechal sa počuť obľúbenec slovenských fanúšikov.

Pokiaľ ide o fakt, že sa po dlhých rokoch konečne tvárou v tvár postaví najznámejšiemu bojovníkovi OKTAGONu, u Samuela prevládajú pozitívne pocity. Bývalý dočasný šampión strednej váhy najväčšej európskej organizácie vníma dôležitosť duelu, ktorý by chcel ovládnuť. „Stále sa to z nejakých príčin rušilo, ale už je to tu a ja verím, že mám všetky schopnosti na to, aby som zajtra v O2 aréne Karlosa porazil.“

Karlos Vémola si po navážení tradične neodpustil štipľavé poznámky na adresu súpera. Na otázku, ako na neho podobné reči vplývajú, odpovedal Krištofič jasne – nevníma to, nezáleží mu na tom. „Nemám pocit, že by sa mi niekto dostal do hlavy. nevidíme do seba, nevidíme čo máme v sebe, ja sa fokusujem iba na seba. Musím to ukázať v O2 aréne, aby to neostalo zase pri rečiach, takže chcem predviesť to, čo viem a keď sa mi to podarí, tak som presvedčený, že to bude víťazstvo. Najlepšie je byť sústredený na prítomný okamih, ukázať to najlepšie zo seba,“ povedal tridsaťštyriročný bojovník a dodal, že v samotnom zápase si proti Vémolovi vizualizuje KO víťazstvo v prvom kole.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk