Reakcia na seba nenechala dlho čakať! Napadnutý fanúšik z UFC 300 prehovoril: Čo odkázal Tsarukyanovi?

Zdroj: Instagram/@arm_011, UFC

Okrem skvelých výkonov v klietke svet zmiešaných bojových umení zaujal na historickom podujatí UFC 300 aj nečakaný incident pri nástupe Armana Tsarukyana (22-3). Arménsky reprezentant sa pri chôdzi z ničoho nič zastavil a rukou sa ohnal do davu divákov. Jeho výkon to, našťastie, neovplyvnilo, ale po tesnej výhre nad Charlesom Oliveirom (34-10) sa nevyhol nepríjemným otázkam.

Temperamentný zápasník na tlačovej konferencii po turnaji bez okolkov vysvetlil, že iba reagoval na nemiestne správanie jedného z fanúšikov. Svoju reakciu pomocou fyzickej sily neoľutoval a navyše varoval všetkých ďalších potenciálnych provokatérov. Na jeho stranu sa postavil taktiež šéf UFC Dana White.

Hlava najprestížnej MMA organizácie si ale uvedomovala, že z toho môžu vzniknúť nepríjemné právne problémy. Nuž, teraz si môže vydýchnuť. O svoje stanovisko sa totiž na serveri Bloodyelbow podelil napadnutý divák a pozitívne prekvapil. Sypal si popol na hlavu.

„Chcel by som sa Armanovi ospravedlniť za moje provokácie,“ povedal na úvod Obed Ardon a ďalej pokračoval: „Celý deň som bol v obrovskej eufórii a v ten moment som sa neudržal. Prvýkrát som navštívil akciu UFC a bolo to absolútne neuveriteľné. Som rád, že konflikt nebol taký vážny, ako mohol byť. Tsarukyanovi gratulujem a prajem mu veľa štastia v bitke o titul.“

Ardon tak z pozície fanúšika spôsobil pri svojej premiére poriadny rozruch. Uviedol však, že „Ahalkalaketsa“ sa nedotkol a ani mu nenadával, len mu ukázal prostredník. Pochopiteľne, jeho pozornosti neušli ani slová Whitea, ktorý sa po incidente obával žaloby. „Nikoho nebudem súdiť. To mi ani nenapadlo. Moje prvé myšlienky boli o tom, že som dúfal, aby ma nevyhodili,“ definitívne uzavrel celý konflikt americký podporovateľ.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: bloodyelbow.com, Autor: Kamil Schreiber