Prvý súboj Gamechangeru je vonku: Pirát do boja s titulovým vyzývateľom!

Už začiatkom marca sa v Ostrave uskutočnia prvé zápasy v rámci pyramídy Tipsport Gamechanger. Zoznam bojovníkov je kompletný a naša najväčšia organizácia tak začína odhalovať jednotlivé dvojice, ktoré zabojujú o postup do štvrťfinále. V ňom už len účasť sľubuje finančnú odmenu 40 000 eur.

V prvom zverejnenom dueli sa stretne Slovák Samuel „Pirát“ Krištofič, ktorý o svojom pôsobení v Gamechangeri dlho premýšľal. „Vždy som túžil byť súčasťou niečoho veľkého a prelomového. Bude to na trhu niečo úplne nové. Hlavne veľkosť celej tej veci ma nakoniec presvedčila, že to chcem a že sa kvôli tomu chcem trápiť s váhou, vyjadril sa Pirát pre Oktagon.

Jeho súperom bude ostrieľaný fighter Alex „Da Killa Kid“ Lohoré (22-8), ktorý má skúsenosti z organizácii ako BAMMA, Bellator či Cage Warriors. V rámci Oktagonu dvakrát bojoval o titul, no zatiaľ neúspešne. Svoje zbrane však ukázal naposledy v zápase s Mátušom Juráčkom, ktorého poslal k zemi v 3.kole a spravil si tak chuť na prichádzajúci Gamechanger.

Na základe hlasovania fanúšikov sme spoznali aj posledného 16. zápasníka, ktorý sa v pyramíde objaví. Je ním Španiel Tato Primera (17-12), ktorý získal až 55% hlasov a porazil tak svojho náprotivka Miloša Janičića (15-3).

Zdroj: Nejaky zdroj