Prsia i vášnivé bozky: Bojovníčky sa neudržali a predviedli štipľavé staredowny

Zdroj: Instagram/@fitness____empire

Dublin sa môže tešiť na pikantné divadlo. V hlavnom meste Írska je počas soboty 15. júla na programe ďalší galavečer organizácie Kingpyn Boxing. Ide o určitú boxerskú paralelu, ktorú na našom území možno prirovnať k slávne i neslávne známemu Clash of the Stars. Ostrovní priaznivci sa môžu tešiť na merania síl bojovníčok, ktoré sú zväčša známe vďaka tvorbe obsahu pre dospelých.

Prečítajte si tiež

Bitka svetových magnátov pred očami Slovenky? Supermodelka prišla s lákavým návrhom

Bitkám a zápaseniu s podobným obsadením v dnešnej dobe netrvá dlho, kým si nájdu svoju fanúšikovskú základňu. Stálicami takýchto podujatí sú aj rôzne ženské influencerky. Účastníčky najbližšieho turnaja si prešli staredownom a urobili z toho pikantné predstavenie. Pozornosť si uchmatla najmä dvojica, ktorá zaujala najvýraznejšie. Amber O’Donnell a Whitney Johns to zobrali pekne zhurta.

Podobné mená tunajším podporovateľom bojového športu nič nepovedia. Zaujať však môžu svojimi fotografiami a videami na sociálnych sieťach. Ich profily sledujú státisíce ľudí. Je teda úplne jasné, na akú cieľovú skupinu mieria oni a aj samotná organizácia. Ďalšiu dávku neobyčajnosti dodali aj ostatné zápasníčky. Pozoruhodné “zoči-voči“ predviedli Elle Brooke a Jully Poca.

Zahanbiť sa nedala ani Daniella Hemsley, ktorá svojej protivníčke chcela bližšie ukázať svoje prednosti. Po svojej malej vsuvke čakala asi väčšie ovácie. Nijako zvlášť na to nezareagovala ani jej poľská oponentka Ola a ostala nehybne v sústredenom postoji.

Vyzerá to tak, že samotní promotéri i jednotlivé bojovníčky vedia, ako na seba upútať pozornosť. Niet divu, že po podobných predstaveniach vedia k svojim zápasom nalákať množstvo divákov. V spojení s obsahom, ktorí uverejňujú na osobných profiloch, je to v týchto dňoch lákadlo moderných ľudí.

Zdroj: MaxMMA.sk, autor