Produkcia UFC šokujúco hazardovala so zdravým Conora! White sa extrémne nahneval…

Zdroj: Instagram/@cnn

Za oceánom už istý čas púta pozornosť šou The Ultimate Fighter. Conor McGregor (22-6) a Michael Chandler (23-8) v pozícii koučov trénujú tímy nováčikov a veteránov, ktorých jednotlivci bojujú o miesto v UFC. Nedávny nápad tvorcov programu však viac než značne pobúril Danu Whitea. Svojim myšlienkam a pocitom dal následne veľmi voľný priechod.

Američanovi sa nepáčila hlavne najnovšia epizóda. Spomínaní tréneri v nej odpovedali na rôzne otázky a počas toho sedeli vo vaniach naplnených vodou s teplotou iba 3,8 stupňa Celzia. Túto výzvu museli plniť 30 minút. Krátko potom sa YouTube kanál The Mac Life pýtal Whitea, či si myslí, že výzva bola krutá.

„Poviem vám, že to bol obrovský zhluk kravín od produkčného tímu, ktorý nakrútil túto vec. Bolo to extrémne nezodpovedné, úplne debilná šou a obom to mohlo ublížiť,“ nedával si servítku pred ústa.

Tvár UFC následne pokračovala vo ventilovaní svojho postoja: „Robili to takmer 30 minút. Nebezpečné, hlúpe, nezodpovedné a zo strany produkčného tímu úplne smiešne. Bol som z toho doslova nas*atý. Nechutné. Už sa to nestane.“

Nové časti televíznej série okrem iného podnietili aj špekulácie, že McGregor a Chandler sa po skončení natáčania proti sebe postavia v klietke. Ak by sa tak stalo, bol by to prvý zápas slávne i neslávne známeho Íra od zlomeniny nohy z duelu proti Dustinovi Poirierovi (29-8) v júli 2021.

V poslednom čase sa však “The Notorious“ viac prikláňa k meraniu síl s Justinom Gaethjem (25-4). Ten najprv bitku s Conorom rázne odmietal, no v utorok večer ho verejne vyzval, aby podpísal zmluvu. Odpoveď na seba nenechala dlho čakať. „Podpísané,“ uviedol rodák z Dublinu na svojom Twitteri.

„Stále som najzaujímavejším mužom na zozname. Každý chce vidieť najväčší návrat v histórii bojových športov, takže si myslím, že to budem ja a Conor. To je všetko,“ povedal Gaethje.

Nasrdený Dana White ale podporil myšlienku boja s Chandlerom a vyhlásil, že McGregorov ďalší zápas bude práve proti trojnásobnému šampiónovi Bellatoru. Prezident UFC trvá na tom, že Írove nedávne výzvy smerom ku Gaethjemu sú iba psychologickými hrami. Rád si s každým robí čo chce. Najmä so svojimi súpermi alebo možnými protivníkmi,“ vysvetlil.

Zdroj: The Mac Life, MaxMMA.sk, autor