Premiéra plná emócií: Brichtu sledovalo 56 000 divákov!

Zdroj: Instagram.com/ leonekbr

Premiéra ako hrom! Leo Brichta debutoval v najväčšej poľskej organizácii vo veľkom štýle – na tamojšom zaplnenom národnom štadióne pred očami približne 56-tisíc nadšencov bojových športov. Na českého bojovníka nečakalo nič jednoduché. Na novej pôde ho privítal bývalý titulový vyzývateľ a pred zápasom šiesty najlepší bojovník ľahkej váhy KSW Maciej Kazieczko (9-3).

V poradí tretí zápas nabitej karty ukázal skvelú formu oboch borcov. Po jeho ukončení nebolo vôbec jasné, na koho stranu sa bodoví rozhodcovia priklonia. Napokon sa tešil práve Leo Brichta, ktorý sa opäť dostal na víťaznú vlnu a vylepšil si svoje skóre.

Cenný skalp by ho navyše mal dostať medzi päticu najlepších bojovníkov ľahkej váhy KSW. Po vydarenej premiére Čechom značne lomcovali emócie. „Ďakujem všetkým. Ďakujem Poľsku, ďakujem organizácii KSW. Mám pocit, že snívam. Bol to ťažký zápas, ale myslím si, že som v ňom bol o niečo ostrejší, tvrdší a celkovo lepší. Som hrdý na to, že som súčasťou tejto organizácie. Je to ako sen. Ťažko sa mi hľadajú slová,“ hovoril bezprostredne po úspešnom debute na pôde našich severných susedov.

Zdroj: Instagram.com/ksw_mma