Polívka je bez angažmánu, čo bude ďalej? Dostal som dve veľmi zaujímavé ponuky!

Zdroj: OKTAGON MMA

Rýchlo sa zaradil medzi tradičné tváre OKTAGON MMA. Zdeněk Polívka (9-7) sa pod žlto-čiernou vlajkou objavil premiérovo v roku 2020. Doposiaľ stihol desať zápasov, väčšinu z nich proti elitným menám strednej divízie. Šesťkrát sa radoval z víťazstva, v štyroch prípadoch odchádzal z klietky ako porazený. Kontrakt s organizáciou ale nedávno skončil a nad jeho budúcnosťou preto visia otázniky.

Stále iba 25-ročný talentovaný Čech už má na svojom konte skalpy známych mien ako napríklad Eric Spicely, Robert Bryczek či Lee Chadwick. Drvivú väčšinu svojej profesionálnej kariéry bol súčasťou OKTAGON MMA. „Začiatkom roka mi skončila dvojročná zmluva. Som teraz voľný zápasník. OKTAGON ale je a bude moja srdcová záležitosť, chcel by som tam pokračovať. Kým sa ale budeme baviť o presnom termíne zápasu, bude potrebné si najskôr sadnúť a prebrať, čo ďalej,“ vyjadril sa Zdeněk Polívka k svojej budúcnosti na sociálnej sieti Facebook.

Záujem o pokračovanie na známej pôde netají. Perspektívny bojovník však má na výber viacero alternatív. „Dostal som aj dve veľmi zaujímavé ponuky. Vždy budem jednať na rovinu a o celej veci iba s OKTAGONom, trénerom a manažérom,“ predostiera svoj postoj reprezentant známeho pražského gymu Gorila MMA.

Napriek tomu, že ďalšie angažmán ešte stále nemá oficiálne dohodnuté, neustále sa udržiava vo forme. Už čoskoro by do svojej vizitky rád pridal jubilejný desiaty triumf. „Prípravu som už odštartoval. Budem pripravený si dôjsť pre víťazstvá na konci februára či v marci. Pokojne dva zápasy za sebou,“ neskrýva hlad po skorom návrate do klietky Zdeněk Polívka.  

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk