Po tvrdej rane sa okamžite zložil: Zápasník UFC zlomil známemu provokatérovi dve rebrá

Zdroj: Instagram / @sweet_dreams_jhill

UFC sa chystá na svoj jubilejný turnaj s poradovým číslom 300. O vyvrcholenie pamätného podujatia sa postará Jamahal Hill (12-1). Niekdajší držiteľ opasku poloťažkej váhy uvoľnil svoj titul z dôvodu nepríjemného zranenia, teraz ho čaká náročná výzva v podobe šampióna Alexa Pereiru (9-2). Ešte predtým však ukázal svoju silu známemu influencerovi, ktorý po jeho rane smeroval okamžite k zemi.

Americký zápasník si svoj posledný súťažný zápas odkrútil v januári 2023, keď zdolal Glovera Teixeiru (33-9). Teraz je späť v tréningu a pripravuje sa na spomínaný galavečer, ktorý sa uskutoční 13. apríla 2024. V Las Vegas bude jeho protivníkom brazílsky “Poatan“, nedávno ale oproti nemu stál muž z úplne iného súdka.

Pred Hillom sa objavil influencer imreddttv, ktorý si okrem iného zbiera videnia na svojich videách aj tým, že provokuje ľudí na verejnosti. Tentoraz sa však neobjavil vonku, ale v interiéri a rovno zoči-voči bojovníkovi s prezývkou “Sweet Dreams“. Ten mal nasadené boxerské rukavice a čakal, kým sa jeho náprotivok pripraví na to, že práve inkasuje bombu na brucho. Jamahal následne vôbec neváhal, napriahol sa a uštedril mu tvrdú ranu. Výsledok? Údajne dve zlomené rebrá. „Dostal som bombu od UFC šampióna polo-ťažkej váhy. Má fakt pecku, pretože mám zlomené dve rebrá,“ komentoval imreddttv svoj zážitok.

Pred časom sa na eskalátoroch snažil provokovať aj ďalšieho účastníka UFC – Jalina Turnera (14-7). V blízkosti zápasník predstieral telefonát, v ktorom hovoril: „Poviem ti, že ho pokojne prefackám aj s jeho kamarátmi.“ To však robiť nemal. “The Tarantula“ sa otočil, okamžite ho chytil pod krk a uzemnil. Influencer chcel celú situáciu upokojiť tým, že ide o natáčaný žart. Následne sa ale pokúsil o ďalšiu provokáciu a dal sa na útek.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: Instagram/@imreddttv, MaxMMA.sk, autor