PML ohlásila turnaj, na ktorom nebudeš chcieť chýbať: Dočkáme sa návratu legendy slovenského MMA

Zdroj: PML

Fantastický turnaj PML 9 skončil len pred chvíľou a už teraz je jasné, kam povedú ďalšie kroky tejto perspektívnej organizácie. Promotéri počas sobotňajšieho galavečera oznámili, že už 24. mája sa predstavia v meste pod Zoborom. Svetlo sveta už uzreli aj prvé známe mená z domácej scény, ktoré budú určite obrovským lákadlom pre nadšencov bojových športov.

Spojiť bojové športy pod jednu strechu. To je hlavné motto, ktorým sa prezenuje mladučká organizácia PML. Počas víkendu fanúšikom priniesla atraktívnu šou v podobe turnaja v Trenčíne, ktorý len podčiarkol jej obrovský potenciál do budúcna. Výborné výkony a dych berúce momenty nenechali halu chladnou. Boli sme svedkami zaujímavých duelov, v ktorých sa predstavili bojovníci ako Monika Chochlíková, Michal Kotalík, Jan Široký, Jakub Batfalský a množstvo ďalších.

Čerešničkou na torte bol titulový stret Rastislava Klimáčka a Leonarda Boráka. Borci predviedli brutálnu prestrelku, ktorej priebeh bol ako na hojdačke. Nakoniec však triumfoval Klimáček, ktorý dokázal otočiť priebeh duelu a obhájiť titul šampióna.

Večer však priniesol aj veľké odhalenie už spomínaného podujatia v Nitre. Už teraz s istotou vieme, že sa tam predstaví legendárny Ivan Buchinger, ktorý si ide napraviť chuť po prehre s Ronym Paradaiserom. Vždy dobre naladený rodák z Gabčíkova zatiaľ nemá konkrétneho súpera, no promotér organizácie Tomáš Tadlánek na tlačovej konferencii naznačil, že pravdepodobne pôjde o zahraničné meno. Pre jednu z najvýraznejších postáv česko-slovenskej MMA scény to bude veľmi dôležitá skúška, ktorá určí jej ďalšie kariérne smerovanie.

Nebude chýbať ani skúsený postojár Milan Paleš a populárne mená ako Kohout, Mészáros či Arpáš. V poradí už jubilejný desiaty turnaj slovenskej organizácie má potenciál byť jedným z najatraktívnejších domácich turnajov tohto roka.

Zdroj: MaxMMA.sk