Pirát končí v Gamechangeri: Toto je dôvod!

Samuel Krištofič po zápase v boxe

Samuel Krištofič (16-5) sa predstavil v rámci prvého turnaja miliónovej pyramídy Gamechanger v prvom kole proti Alexovi Lohorému (23-8), v ktorom po srdnatom výkone napokon Francúzovi podľahol na body

Hneď po skončení prvého kola pyramídy sa spustila divácka anketa, v ktorej bolo možné hlasovať o tzv. dvoch „Lucky Loseroch“, ktorí budú mať šancu sa vrátiť do vyraďovačky GameChangeru.

Pirát spomínanú anketu s prehľadom vyhral a slovenskí fanúšikovia ho tak mohli v neskorších fázach pyramídy opäť očakávať v klietke. Bratislavský rodák sa aktuálne k celej situácii vyjadril.

„Ďakujem všetkým fanúšikom za ich podporu pri hlasovaní, veľmi si to vážim. Budem sa snažiť čo najskôr vrátiť do zápasov, ale už mimo projektu GameChanger. Rozhodol som sa, že sa do turnaja nevrátim pre zdravotný stav, ktorý aktuálne nie je najlepší“, znelo vyjadrenie Krištofiča na sociálnych sieťach Oktagonu. 

Zároveň Oktagon oznámil aj zloženie dvoch rezervných zápasov. V prvom z nich sa stretne Ion Surdu (12-5), ktorý sa v ankete umiestnil na druhom mieste. Jeho súperom bude favorizovaný Amiran Gogoladze (12-3), ktorý mal pred prvým kolom problém s váhovým limitom welteru, ktorý prestrelil o neuveriteľné tri kilogrami. Rezervný duel sa uskutoční 20.mája v 02 aréne v Prahe.

Druhý rezervný zápas sa uskutoční 17. júna v nemeckom Oberhausene a miesto Samuela „Piráta“ Krištofiča zastane poľský bojovník Lukasz Siwiec (8-2). Ten sa v osemfinále stretol s Davidom Kozmom a predviedol veľmi dobrý výkon, keď Kozmu takmer ukončil. Jeho súperom bude britská legenda John Hathaway (18-2), ktorý musel krátko pred turnajom kvôli zraneniu odstúpiť.

Zdroj:instagram.com/oktagonmma