Pikantnou oslavou všetkých šokovala: Boxerka po víťazstve ukázala svetu prsia!

Instagram/@daniella.hemsley

Metropola Írska v sobotu hostila ďalší zo série turnajov Kingpyn Boxing. Pokiaľ ste fanúšikom bojových športov, ale pod týmto názvom sa vám nič nevybavuje, nezúfajte. Hlavnými tvárami kontroverznej organizácie sú totiž prevažne ženy známe vďaka tvorbe obsahu pre dospelých.

Sporo odeté dámy sa o rozruch postarali už na samotnom vážení, respektíve staredownoch, kde predviedli poriadne pikantnú šou. Nechýbali napríklad vášnivé bozky, odvážne kostýmy či až prílišné predvádzanie svojich ženských predností. Že samotný priebeh turnaja sa už zaobišiel bez týchto prvkov? Ani náhodou…

Bez ohľadu na to, aké výkony nadšené boxerky v ringu predviedli, si pre seba pozornosť celého večera uchmatla Daniella Hemsley. Svoju konkurentku zdolala jednomyseľným rozhodnutím na body a oslavy mohli začať. Veru, nie hocijaké. Od nadšenia sa rozplakala hneď po vyhlásení výsledku, ale hlavný bod programu prišiel až o niekoľko sekúnd neskôr.

Moderátor sa tesne po zápase pripravoval osloviť víťazku na tradičný pozápasový rozhovor, keď v tom prišiel šok. Ako obarený ostal stáť nielen muž s mikrofónom, ale všetci prítomní diváci v dublinskej aréne. Hemsley z ničoho nič vyhrnula top a celému sveta ukázala svoje prsia.

Video sa sociálnymi sieťami začalo šíriť rýchlosťou blesku. Nech už je myšlienka Kingpyn Boxing akákoľvek, marketingový účel rozhodne plní. Veď o organizácii sa nahlas hovorí vo svetových médiách i na sociálnych sieťach.

Zdroj: MaxMMA.sk