Peniaze z inej galaxie. Kinclova manželka prezradila sumu, za ktorú je ochotná prijať zápas

Zdroj: Oktagon MMA

Scénou zmiešaných bojových umení v Česku a na Slovensku už istú dobu rezonuje meno Patrik Kincl (27-10). Toto priezvisko by však mohlo mať v klietke aj ďalšie zastúpenie. Existuje totiž možnosť, že svoje schopnosti bojovníčky by predviedla manželka českého zápasníka. Pavla Kinclová prezradila finančné podmienky, ktoré by tento plán priblížili k realite.

Nežná polovička “Inspectora“ má k športu blízko a pred istým časom avizovala, že cestu do MMA si už hľadala. Svetlá reflektorov síce púta jej manžel, no pre CNN Prima NEWS prezradila sumu, za ktorú by bola ochotná sa pobiť v zápase piatich kôl po päť minút. Okrem poriadne mastnej odmeny odtajnila aj to, ako to u nich s Patrikom funguje v čase prípravy na jeho duely.

„Určite nechce rady, ale takmer vždy ich dostane. Ja som zvedavá a veľa sa pýtam. Diskutujeme o tom, ale nie dobrovoľne z jeho strany,“ priznala. Vzápätí si musela zaspomínať na to, kedy svojho životného partnera naposledy musela utešovať a upokojovať.

„Bolo to už dosť dávno. Vo všeobecnosti sme toho veľa riešiť nemuseli. Normálne sme sa o tom rozprávali. Ak cítim, že sa o tom nechce rozprávať, nechám ho na pokoji. Ak o tom chce diskutovať, vypočujem ho a poviem mu svoj názor,“ priblížila.

Kinclová už prostredie bojových športov dôverne pozná. Vie, aké sú zákutia i vrcholy tohto umenia. Ako správnej manželke jej nie sú súboje Patrika ľahostajné. Je to pre ňu intenzívna záťaž nervov? „Už to neprežívam tak dlho dopredu. Zmenilo sa to po narodení dcéry. Myslím, že dnes a denne musím riešiť dôležitejšie veci. Ale vo chvíli, keď sa dostane do klietky a ide zápasiť, sú emócie stále obrovské,“ vysvetlila.

A aká je teda finančná hodnota, ktorú by promotéri museli vytiahnuť, aby ju videli v priamom zápase? „Desať miliónov korún. Za to by som zvládla aj 5×5 minút,“ odpovedala na odvážnu otázku CNN Prima News. Pavla teda žiada približne 417-tisíc eur. Jej boj by si publikum určite našiel. Čo by však na to povedal jej manžel a ako by zareagovali organizátori, to je otázkou. Každopádne do ringu hodila kompetentným veľmi drahú rukavicu.

Zdroj: CNN Prima News, MaxMMA.sk, autor