Pavol Langer poslal fanúšikom emotívne ospravedlnenie: Chcel som od života len to, čo mali všetci

Zdroj: OKTAGON MMA

Šampión ľudu. Hoci si Pavol Langer (12-10) na trón kráľa poloťažkej divízie nesiahol, počas ostatných mesiacov nadobudol niečo omnoho cennejšie. Príkladným prístupom, pokorou a skromnosťou získal na svoju stranu stovky nových fanúšikov a vyslúžil si obrovské uznanie verejnosti.

Vysokoškolský absolvent z Košíc sa po prvý raz od nešťastného bratislavského večera ohliadol za nešťastnou prehrou. „Malé obzretie za uplynulým víkendom, kedy som mal mať svoj najväčší a najdôležitejší zápas. Život to naplánoval trošku inak a namiesto životného výkonu ma čakalo trpkých sedem sekúnd,“ vrátil sa slovami ku konfrontácii proti legendárnemu Karlosovi Vémolovi (36-7).

Nezdar bol o to bolestivejší, že 32-ročný bojovník poriadne nemal príležitosť ukázať, ako sa na českého matadora stihol pripraviť. „Chcel by som sa ospravedlniť všetkým, ktorých som sklamal. Zároveň chcem poďakovať z celého srdca všetkým mojim trénerom, sparingom a priateľom, ktorí mi pomohli v tejto príprave,“ pokračoval v príspevku na sociálnej sieti Instagram vždy skromný Pavol Langer.

Aj keď už dlhé roky zápasí na najvyššej úrovni a je jednou zo stabilných súčastí OKTAGON MMA, svoje správanie nikdy nezmenil. Nenápadný obor sa stal príkladom pre mnohých svojich nasledovníkov. „Chcel som od života len to, čo mali všetci, nič viac, ale ani menej ako som bol zvyknutý. Tak som sa do toho oprel a na chvíľu to bolo ako som si predstavoval. Bol som jeden z vás a to bolo fajn,“ vyslovil svoje pocity pomocou citátu z nemenovaného filmu.

„Ľudia ma videli tak, ako som sa videl ja sám a čo sa dá chcieť viac. Ja som asi chcel viac, možno som už nechcel byť iba rovnaký ako, ale lepší než a to si hovoríte ráno. To ale neznamená, že to má človek vzdať. Odpočiniem si, otrasiem sa a naspäť na tréning. Život mi dá ďalšiu šancu a to bude niečo,“ neskladá zbrane rodák z metropoly východu republiky a víťaz v očiach mnohých divákov Pavol Langer.  

Zdroj: MaxMMA.sk