Paradeiser s titulovou šancou do konca roku? Keita po Sanikidzem chce Slováka!

Zdroj: instagram.com/keitaplusser

Losene Keita (11-0) sa už o týždeň objaví na pražskej Štvanici, kde sa bude snažiť získať k titulu v ľahkej váhe aj ten v pérovej. Jeho súperom bude súčasný šampión Maté Sanikidze (9-2). Gruzínsky zápasník sa vracia do klietky po zranení ramena, ktoré zrušilo ich pôvodne plánovaný zápas v Bratislave (Oktagon 42). Do klietky vtedy miesto Matého nastúpil Jakub Tichota (5-2), ktorého „Black Panther“ porazil na TKO v štvrtom kole. Keita sa najnovšie vyjadril k súboju so Sanikidzem, ale aj k Ronymu Paradeiserovi (17-8) či Shamovi Rockovi (7-1-1).

V rozhovore pre kaocko.cz prezradil Belgičan, ako vidí jeho nadchádzajúci duel. „Cítim sa fajn, mám super formu. Som pripravený ho (Sanikidzeho) zbiť a ukázať mu, že som jeden z najlepších zápasníkov v Oktagone a možno aj najlepší zo všetkých“. K súperovi sa však vyjadril aj pozitívne. „Má úplne iný štýl ako ja, ale určite je to dobrý zápasník. Inak by sa v Oktagone určite nedostal až k titulu. Ja som však pripravený mu opasok zobrať. Musím ho poraziť a aj to urobím“.

Už dlhšie sa hovorí aj o odvete s Ronym Paradeiserom, ktorá sa pravdepodobne uskutoční po zápase na Štvanici. V rozhovore prišlo aj na otázku, či sa môžeme na súboj tešiť už tento rok. „Určite áno. Nie som taký, že by som ovládol jednu divíziu a potom si dal pauzu. Chcem toho stihnúť čo najviac. Ak mám bojovať s Ronym, tak určite ešte tento rok“.

Redaktor sa Keitu spýtal aj na to, či by si vedel predstaviť súboj so Shemom Rockom. Angličan si pri vstupe do Oktagonu proti sebe poštval mnohých českých a slovenských zápasníkov a na tlačovej konferencii po turnaji v Bratislave sa pustil aj do Keitu.

„Shem Rock? Veď je to podvodník! Všetci videli jeho súboj s Limom. Pred zápasom mal plné ústa rečí, veľa toho natáral a potom si ešte dovoľoval aj na mňa. V zápase však vôbec nič nepredviedol. Aby som bol úprimný, tak je to iba ďalší zápasník, ktorý sa snaží vzbudiť pozornosť. V skutočnosti však nikoho nezaujíma.“

Zdroj: kaocko.cz