Oslavovala po svojom! Sexi šampiónka odhodila oblečenie: Opasok použila ako…

Celebritná boxerka Elle Brooke (4-1) sa cez víkend stala novou šampiónkou strednej váhy organizácie Misfits a patrične to oslávila. Keďže je rodáčka z Portsmouthu známa najmä vďaka zdieľaniu pikantných fotografií či už na sociálnej sieti Instagram alebo platforme OnlyFans, nezostala svojej povesti nič dlžná. Pre fanúšikov si pripravila špeciálne prekvapenie!

Britská internetová osobnosť si na turnaji Misfits Boxing 12 v Leedsi po brutálnom knokaute v treťom kole poradila s AJ Bunker (2-3). Pripísala si tak štvrtú výhru v boxerskej kariére a získala titul. Výkonom navyše zavrela ústa veľkému množstvu kritikov, ktorí dehonestovali jej schopnosti.

To ale nebolo z jej strany všetko. Nezabudla ani na to, zásluhou čoho je taká populárna. Po oslavách v ringu sa tak presunula domov a oslavovala po svojom. Len v spodnej bielizni a hore bez nafotila sériu fotografií so šampiónskym opaskom, ktorý použila namiesto podprsenky. „Pre toto som sa narodila,“ napísala Brooke k príspevku na Instagrame.

Samozrejme, to ocenilo predovšetkým mužské publikum. Síce sa v komentárovej sekcii stále našlo niekoľko neprajníkov, no čísla hovoria jasnou rečou. Štipľavé snímky sa doposiaľ zapáčili 35-tisíc sledovateľom.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: Instagram/@thedumbledong, Autor: Kamil Schreiber