Oktagon ulovil špecialistu! Rozhodocovia nemajú šancu…

Zdroj: Instagram/@michalandryszakmma

Najväčšia československá organizácia získava posily na všetkých frontoch. Oktagon MMA predstavil v ostatných týždňoch hneď niekoľko mien, ktoré zvyšujú konkurenciu v už tak nabitých divíziách. Nový prírastok so skúsenosťami z Cage Warriors, ACB či KSW smeruje aj do ťažkej váhy. Z Poľska totiž prichádza špecialista na knokauty.

Bezmála dvojmetrový rodák z krajiny našich severných susedov sa na bodových rozhodcov spolieha nerád. Vo svojej profesionálnej kariére už stihol naskočiť do 35 duelov, rozhodcom dal šancu v jedinom prípade. Michal Andryszak (25-10) je autorom úctyhodných 16 knokautov a ôsmich submisií. Celkovo si pripísal až 22 ukončení v prvom kole.

Zástupca známeho Ankos Gym v poľskom KSW čelil najväčším esám ťažkej váhy, medzi ktoré patrí Darko Stošić, Michal Kita, aktuálny šampión Phil De Fries, či veterán UFC Luis Henrique.

Nebezpečný 31-ročný bojovník sa vezie na vlne troch víťazstiev. Na všetky z nich potreboval celkovo len 2 minúty a 46 sekúnd. Československým fanúšikom sa uvedie v júli na pražskom ostrove Štvanica, kde bude súčasťou piatkovej karty.

Zdroj: Oktagon MMA, autor