OKTAGON oznámil ďalší zápas v Oberhausene: Na turnaji sa predstaví legendárny český bojovník!

OKTAGON MMA.

V Českej republike patrí Jaroslav Pokorný (16-10) medzi najrešpektovanejších bojovníkov zmiešaných bojových umení. Aj keď bol už blízko tomu, aby po vážnom zranení ukončil profesionálnu kariéru, on sa nevzdal a dnes mu patrí piate miesto v rebríčku ľahkej váhy OKTAGONu. Po náročných týždňoch a peripetiách ohľadom duelu so Shaquemeom Rockom (8-1) čaká ikonického bojovníka zaujímavý zápas.

Ako oznámila vo štvrtok najväčšia európska organizácia na svojich sociálnych sieťach, obľúbený český veterán sa chystá na návrat do zápasového kolotoča. To, že nikdy neuhol pred žiadnou výzvou sa potvrdilo i tentokrát, keď „Jubox“ prijal súboj na februárovom turnaji OKTAGONu v Oberhausene (10.2.2024, pozn. red.) s domácim Gjoniom Palokajom (7-3).

Palokaj je bývalým šampiónom perovej váhy nemeckej organizácie We Love MMA, ktorý je doposiaľ medzi profesionálmi jediným bojovníkom s víťazstvom nad iným zápasníkom OKTAGONu Islamom Dulatovom (9-1).

Pokorný a Palokaj patria medzi fanúšikmi k atraktívnym zápasníkom, keďže ukončili viac než osemdesiat percent svojich výhier pred časovým limitom. Zástupca tímu All Sports Academy z Hradca Králové sa do oktagonu vracia po marcovej výhre nad Janom Širokým (12-16-1).

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk