Oktagon ohlásil zápas obrovskej legendy MMA: Túto šancu si vychutná Čepo!

Na Oktagone 39, ktorý sa uskutoční 11.2 v Mníchove sa okrem iných predstaví Rony Paradeiser, Marek Bartl, Pavol Langer, Vladimír Lengál či Vlasto Čepo. V hlavnom zápase nastúpi proti Brazílčanovi De Oliveirovi domáci „Kelt“ Christian Jungwirth.

Ondřej Novotný s Pavlom Nerudom si na poslednú chvíľu prichystali aj jedno obrovské prekvapenie v podobe hviezdneho zápasu.

V ňom sa predstaví Vlasto Čepo (11-2), ktorému sa zrušil chystaný duel proti Matejovi Peňázovi (7-1) a do cesty sa mu postaví prvý šampión strednej váhy Bellatoru Héctor Lombard (34-10), ktorý sa v minulosti nachádzal na 4.mieste celosvetového rebríčka v strednej a welterovej váhe a pôsobil aj v UFC.

Zápas bude prebiehať v boxe do 93 kg a podľa stávkových kancelárii je práve Čepo veľkým favoritom na výhru. Tento zápas bude mať špecifické pravidlá, keďže víťazom sa stane len ten bojovník, ktorý dokáže súpera knokautovať. V opačnom prípade sa boj skončí remízou.

Slovenský bojovník neskrýval po ohlásení tohto zápasu veľkú radosť a na svojom Instagrame túto správu aj trefne okomentoval, “Keď sa z tvojich idolov stanú rivali. Je mi cťou zdieľať klietku s touto legendou a veľkým zabijakom”.

Zdroj: Nejaky zdroj