Oktagon odhalil ďalšie mená na Štvanici: V Prahe to bude šampión za šampiónom!

Zdroj: Oktagon MMA

Bude to hotový sviatok MMA. Oktagon pokračuje v postupnom odkrývaní ďalších mien, ktoré sa predstavia na Štvanici. Ako organizácia informovala, v Prahe nebude chýbať ani zastúpenie šampiónov Loseneho Keitu, Karlosa Vémolu či bývalého držiteľa opasku Ivana Buchingera. Organizácia nedávno znova odhaľovala ďalšie mimoriadne atraktívne mená.

Súčasťou veľkého predstavenia pod holým nebom bude aj Samuel „Pirát“ Krištofič (16-5). Obľúbený slovenský bojovník sa veľkých výziev ani zďaleka nebojí, čoho dôkazom je pohľad na jeho posledných súperov. Na Štvanici si navyše zaistil titul dočasného šampióna Oktagonu, takže sa na pražský ostrov bude určite tešiť.

Po štyroch zaváhaniach sa Václav „Baba Jaga“ Mikulášek (9-10) naladil na triumfálnu vlnu a v hlavnom meste Česka bude chcieť svoje konto obohatiť o štvrtú výhru v rade.

Pod pravidlami MMA je v Oktagone stále neporazený. Šampión bantamovej váhy Jonas „Shark“ Mågård (15-5) nebude na Štvanici rovnako chýbať. Veterána UFC Gustava Lopeza naposledy ukončil v druhom kole a pripísal si druhé profesionálne víťazstvo na KO, respektíve TKO.

Zdroj: Oktagon MMA, autor