OKTAGON MMA hlási nové posily: Prichádza jeden z TOP európskych talentov

Gjoni Palokaj (zdroj: IG/gjonipalokaj)

Najväčšia česko-slovenská MMA organizácia rozširuje svoje pôsobenie čoraz viac aj do ďalších krajín. Predovšetkým do Nemecka a do Veľkej Británie. OKTAGON MMA oficiálne potvrdil podpis kontraktov s dvoma zaujímavými bojovníkmi. Ich úloha je jasná – ešte viac pomôcť doposiaľ úspešnej expanzii.

Novými tvárami OKTAGON MMA sa stali Max Holzer (6-0) a Gjoni Palokaj (7-3). V oboch prípadoch ide o nemeckých borcov, ktorí sú pripravení na novú kapitolu svojej kariéry. „Max Holzer a Gjoni Palokaj podpísali niekoľkozápasové kontrakty s organizáciou OKTAGON MMA,“ napísal prostredníctvom sociálnej siete X, bývalého Twitteru, portál Frontkicked a všetko dokumentoval fotografiou.

„Obaja, ale špeciálne Holzer, vyzerajú ako poriadne sľubné prospekty, ktoré však zatiaľ nikto príliš nepozná. Dá sa predpokladať, že budú debutovať na turnajoch OKTAGON 53, respektíve OKTAGON 55,“ dodáva Frontkicked. Spomenuté podujatia dávajú zmysel, prvé sa bude konať v Oberhausene, druhý turnaj je na programe v Stuttgarte.

Palokaj má na svojom konte doposiaľ 10 profesionálnych súbojov, z ktorých vyhral 7, pričom pôsobil najmä v organizácii We Love MMA. Je členom bantamovej divízie a pripravuje sa v nemeckom meste Hannover. Na druhej strane, Holzer je v doterajších šiestich dueloch, ktoré stihol absolvovať, bez porážky.

Bývalý člen organizácie NFC má stále iba 21 rokov a momentálne je považovaný za jeden z najväčších talentov nemeckého MMA. Aj on sa pokúsi v rámci OKTAGONu preukázať svoje kvality v bantamovej váhe.

Zdroj: MaxMMA.sk, OKTAGON MMA, autor JV