OKTAGON 53: Ohlásený česko-nemecký súboj elitných talentov!

OKTAGON MMA.

Aj keď z mnohých strán vidíme, že do OKTAGONu čoraz viac a viac prestupujú elitní bojovníci z celého sveta, v žiadnom prípade to neznamená, že by promotéri Ondřej Novotný a Pavol Neruda nedávali na turnajoch priestor i talentovaným bojovníkom. Ako stret dvoch špičkových talentov by sa dal opísať duel, ktorý fanúšikovia zmiešaných bojových umení uvidia na februárovom OKTAGONe 53.

Ako v piatok poobede ohlásila najväčšia európska organizácia na svojich sociálnych sieťach, v nemeckom Oberhausene uvidíme stret dvoch elitných talentov Nemecka a Česka – Samiho Zarabiho (4-1) a Jakuba Batfalského (3-0). Zaujímavosťou je fakt, že pre oboch zápasníkov pôjde o debut pod farbami OKTAGONu.

Čo sa týka bilancie, zo štyroch víťazstiev ukončil Zarabi pred limitom medzi profesionálmi až troch súperov na TKO/KO. Na druhej strane Batfalský je amatérsky šampión Česka a Slovenska z roku 2021, víťaz pyramídy RFA a v MMA má na konte i zaujímavý skalp Maďara Krisztiána Simona (8-7).

Dvadsaťjedenročný Batfalský na OKTAGONe 53 rozšíril početnú českú a slovenskú stopu: Miroslav Brož, Jan Malach, Jaroslav Pokorný, Jan Fajk a Tomáš Votava.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk