Obrovská tragédia: Syn legendárneho športovca spáchal samovraždu

Zdroj: Pexels/George Becker

Legendárneho amerického boxera Roya Jonesa Jr. postihla strašná tragédia. Na sociálnych sieťach oznámil, že jeho 32-ročný syn DeAndre spáchal samovraždu. K nešťastnému incidentu malo dôjsť koncom minulého týždňa.  

DeAndre bol najmladším z troch detí Roya Jr. O tragédii informoval zdrvený otec na platforme X:„Bohužiaľ, môj syn DeAndre si v sobotu vzal život. Som veľmi vďačný, že mi Boh dovolil vrátiť sa v piatok večer domov a stráviť poslednú noc jeho života so mnou a rodinou. Viem, že veľa ľudí si práve teraz prechádza ťažkými časmi, ale nič nestojí za to, aby si vzali život. Boh dáva život a mal by byť aj tým, kto ho vezme.“  

Jonesa Jr. je považovaný za jedného z najväčších bojovníkov svojej generácie. Stal sa majstrom sveta vo viacerých váhových kategóriách, v strednej, super strednej, poloťažkej aj v ťažkej váhe. Počas bohatej kariéry získal 66 víťazstiev, vrátane 47 knokautov.

Medzi jeho najvýznamnejšie úspechy patrí zisk striebornej medaily na olympijských hrách v roku 1988 v Soule v Južnej Kórei. Pred štyrmi rokmi sa predstavil v exhibičnom boxerskom zápase s Mikom Tysonom.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent