Objaví sa Kotalík po ďalšom prevážení ešte v Oktagone? Vyjadril sa Novotný, aj sám bojovník

Zdroj: YouTube.com/OKTAGONMMA

Na Oktagone 42 mal bojovať s Olegom Magnorom (5-7), no limit pre strednú váhu prestrelil až o 4,6 kilogramov. Promotér Oktagonu Ondřej Novotný sa pri otázkach na Kotalíka (6-6) vyjadril, že nevie, čo s ním je, pretože sa ani neospravedlnil a načrtol jeho ďalšiu „budúcnosť“.

“Je to o debate s jeho trénerom. Zvlášť keď sa to nestalo prvýkrát. Ak mám byť úprimný, tak čo si neviem predstaviť je debata, že by u nás Michal zápasil v strednej váhe. O tom sa s ním už naozaj nebudeme rozprávať”.

Svoje mlčanie po zápase prelomil aj Kotalík, ktorý sa k celej nepríjemnosti vyjadril na sociálnych sieťach. “Chcem sa všetkým ospravedlniť. Všetkým fanúšikom MMA za hanbu, ktorú som spôsobil a to nielen sebe. Veľmi ma celá situácia mrzí a hanbím sa za ňu. Chcem sa ospravedlniť aj vedeniu Oktagonu. Konkrétne Ondrovi by som chcel odkázať, aby sa nehneval a nebral si moju nekomunikáciu nejako zle. Išlo o to, že som najprv ležal dva dni s bodavými bolesťami obličiek a potom som si musel niektoré veci zrovnať v hlave”.

„Je veľmi ťažké prísť do najlepšieho gymu na našej scéne a pozerať sa po takom fiasku do očí českej elite, ako je Martínek, Karlos, Peňáz, Škvor a ďalším. Ospravedlňujem sa tým aj Reinders MMA za zlú prezentáciu a hanbu, ktorú som spôsobil, mrzí ma to”, znela časť z vyjadrenia Kotalíka, ktorého v strednej váhe už pravdepodobne neuvidíme.

Zdroj: Instagram.com/michalmmakotalik