O tomto zrejme vedel iba málokto! Karlos Vémola zaskočil prekvapivým faktom o svojej minulosti

Zdroj: Instagram.com/karlos_terminator_vemola

„Terminátor“ je veľmi rýchlo späť! Už v sobotu večer čaká Karlosa Vémolu (34-7) ďalší zápas. Na Štvanici sa stretne s Lucasom Alsinom (11-4). Proti Argentínčanovi si chce napraviť chuť po prehre s dlhoročným rivalom Patrikom Kinclom (27-10).

Ak pôjde všetko podľa plánu, šampión poloťažkej divízie sa už 7. októbra v Bratislave pokúsi obhájiť titul proti Pavlovi Langerovi (12-9). „Jeho váhová a výšková prevaha bude značná. Je to kus chlapa. Aj keď skúsenosťami a rekordom na tom nie je ako ja, jeho výhodou sú práve fyzické proporcie. Nechcem teraz nejako drasticky zhadzovať, aby som to potom nemusel opäť doháňať. Váhu si preto držím čo najvyššie,“ povedal Karlos Vémola v rozhovore pre CNN Prima News.

Slovák, ktorý píše priam rozprávkový príbeh, spravil na veterána UFC veľmi dobrý dojem. Veď po Rafaelovi Xavierovi (12-7) zaskočil aj nemeckého favorita Alexandera Poppecka (16-5).Potvrdilo sa mi to, čo som očakával. Langer nie je žiadny technický zázrak, ale je to zázrak v zmysle, že od začiatku až do konca nepovolí. Prvú polovicu zápasu z môjho pohľadu prehrával a potom to otáčal. V neskorších fázach zrejme ťaží z poriadnej kondície a svojej váhy a výšky, čo nemôžem podceniť. Rozhodne mi nebude stačiť vyhrať jedno alebo dve kolá. Musím byť pripravený na všetkých päť,“ uvedomuje si ostrieľaný 38-ročný rodák z Olomouca.

„Terminátor“ okrem iných tém prezradil aj niečo zo svojej minulosti. O tomto fakte tušil naozaj iba málokto. Drsný chlap z klietky hral v mladosti v divadle.„Áno, hral som svetlušku. Môj kostým vytvoril otec, ktorý pracoval na dráhe a mal baterku, ktorú mi následne prirobil ku kostýmu. Behal som na javisku ako svetluška. Vidíš, život je nevyspitateľný. Kam to ešte dotiahnem? Z Olomouckého divadla možno až do Hollywoodu. Uvidíme,” zakončil s úsmevom Karlos Vémola.

Zdroj: CNN Prima News, autor