O prežitie bojuje v klietke, teraz bude aj na ostrove: Bývalý šampión OKTAGON MMA mieri do reality šou!

OKTAGON MMA

Týmto krokom všetkých prekvapil! Známy slovenský bojovník Samuel Krištofič (17-6) sa v najbližších mesiacoch nebude venovať MMA. Dôvod je jednoduchý. Uvidíme ho totiž na televíznych obrazovkách v reality šou Survivor. O tomto spojení sa síce špekulovalo už dlhšie, no vzhľadom na jeho aktuálnu situáciu v organizácii OKTAGON MMA to nikto nečakal. Ako toto rozhodnutie ovplyvní kariéru veľkého sympaťáka?

„Pirát“ naposledy česko-slovenskú bojovú scénu ohúril knokautovaním Karlosa Vémolu (36-8) v pražskej O2 Arene a očakávalo sa, že po tomto triumfe bude hladný po ďalších úspechoch. Dokonca sám avizoval záujem zabojovať o zisk opasku v strednej divízii. Všetko je však teraz úplne inak. Jednotka rebríčka vo svojej kategórii vymení zmiešané bojové umenia za o niečo iný boj o prežitie.

Kedy ho teda najbližšie uvidíme v klietke? Túto otázku si teraz určite kladú mnohí fanúšikovia, no, žiaľ, odpoveď nepoznáme. Isté je len to, že v krutých podmienkach na ostrove v Dominikánskej republike strávi viac ako dva mesiace a v prípade víťazstva získa rozprávkovú odmenu vo výške 2,5 milióna českých korún (99-tisíc eur). Motivácia je teda jasná.

Aj keď po návrate domov bude mať ešte väčšinu roka 2024 pred sebou, netreba zabúdať na to, že po celý čas bude v Survivori bez prípravy či ideálnej životosprávy. Z toho dôvodu ho tak následne čaká dlhá regenerácia a budovanie stratenej formy nebude vôbec jednoduché. Podľa našich odhadov je vysoko pravdepodobné, že „Piráta“ medzi pletivami uvidíme najskôr až niekedy v septembri.

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: tv.nova.cz, Autor: Kamil Schreiber