Nový začiatok Babu Jagu? Mikulášek odhalil smelé plány: Čakajú ma tri titulové bitky!

Zdroj: OKTAGON MMA

Na pôde OKTAGON MMA strávil viac ako štyri roky a fanúšikom sa vryl do pamätí najmä vďaka svojej povesti šoumena. Kariérna etapa v mnohých smeroch kontroverzného Václava Mikuláška (9-12) spojená s elitnou československou ligou sa však pred pár dňami definitívne skončila. Hoci sa zdalo, že „Baba Jaga“ úplne zmizne z mapy bojových športov, po odhalení smelých plánov by pre neho mohlo ísť o nový začiatok.

Český bojovník sa musel v ostatnom období vysporiadať s viacerými osobnými problémami, ktoré v značnej miere ovplyvnili aj jeho profesionálny život. Vedeniu organizácie pohár trpezlivosti pretiekol po turnaji v Bratislave, kde Václav Mikulášek fyzicky napadol trénera Jakuba Mullera. OKTAGON vystavil vychýrenému šoumenovi okamžitú červenú. Samotný potrestaný zápasník svoje zlyhanie priznal a s organizáciou sa rozlúčil v dobrom. 

Okamžite po oznámení spomínanej informácie sa vo veľkom začalo špekulovať o tom, kam povedú ďalšie kroky ostravského rodáka. Veľa sa hovorilo o jeho definitívnom kariérnom konci, prípadne prechode do Clash of the Stars. Netrvalo ale dlho a Mikulášek vniesol do témy svojej budúcnosti viac svetla. „Ahoj, som Baba Jaga a búduci rok bude môj. Pôjdem o tri tituly v troch rôznych organizáciách. Som rád, že stále dostávam príležitosti a možnosti,“ oznámil prekvapivo na sociálnej sieti Instagram smelé plány. 

Žiadne konkrétnejšie informácie však aktuálne k dispozícii nie sú. Zmeniť by sa to mohlo už čoskoro. „Nehovorím, že ide o svetové organizácie, ale jedna je známa naprieč Európou, za čo som veľmi rád. Vezmem si ich všetky. V decembri bude ohlásený prvý zápas, zvyšok v priebehu začiatku roka. Ďakujem, že si môžem svoje sny stále plniť,“ zakončil „Baba Jaga“, ktorý je očividne stále v plnom tréningovom nasadení. 

Zdroj: MaxMMA.sk