Novotný reaguje na projekt Clash of the Stars: Toto povedal aj Le Symu!

Zdroj: Oktagon MMA

Clash of the Stars naberá na popularite raketovým tempom. Česká organizácia plná bizarných záležitostí má cez víkend vo svojom harmonograme už turnaj s poradovým číslom päť. K projektu, na ktorého čele stojí bývalý bojovník Oktagonu Tomáš Le Sy, sa poriadne kriticky vyjadril promotér Ondřej Novotný. 

Vankúšová bitka či súboj dvoch proti jednému. To je iba drobná časť kontroverzností, ktoré doposiaľ Clash of the Stars ponúkol. „Tomáša Le Syho mám rád, ale 90 % tých ľudí nepoznám a tých, čo áno, považujem za hanbu ľudstva. Vlastne je mi nepríjemné, že žijem v dobe, kedy niekto podobný môže byť vzorom alebo dostáva pozornosť,“  konštatoval spolumajiteľ Oktagon MMA.

Nadchádzajúci víkend povýši bizár opäť na ešte vyšší level. Turnaj ponúkne napríklad súboj slepca proti mužovi so zaviazanými očami či duel liliputánov. „Vravel som to aj Tomášovi – si predsa bojovník a máš nejakú česť. Peniaze a šou sú jedna vec, biznis sa musí točiť, ale niektoré tie odpornosti, ktoré sa tam dejú? Predstav si, že máš deti a kvôli tebe k ním budú vzhliadať,“ hovoril promotér najväčšej československej MMA organizácie v rozhovore pre portál extra.cz.  

Do drvivej väčšiny zápasov Clash of the Stars naskakujú mediálne známe osoby, účastnícu reality šou, ale od samého začiatku viackrát aj ľudia so zdravotným znevýhodnením. Šou sa však teší čoraz väčšej obľube, čoho dôkazom je, že nadchádzajúci turnaj v pražskom O2 Universum bol vypredaný v priebehu niekoľkých hodín. 

S Oktagonom má minulosť spojenú takisto Tadeáš Ružička. Profesionálneho zápasníka čaká v hlavnom meste Česka meranie síl s influencerom Tadeášom Veselým. Zaujímavosťou je, že „Mawar“ sa dávnejšie v Undergrounde stal premožiteľom práve Tomáš Le Syho. 

„Nie sme ich konkurencia, nerobí mi to žiadne vrásky. Pokiaľ to niekto má robiť, Tomáš je ten dobrý chlapec a prajem mu úspech. To, že pre mňa je to za hranou, je vec druhá,“ dodáva Novotný. 

Zdroj: extra.cz, autor