Novotný o ďalšom vyzývateľovi Kincla: Tieto mená pripadajú do úvahy!

Šampión strednej váhy Patrik Kincl. Zdroj foto: Oktagon MMA

Porazil veľkého rivala Karlosa Vémolu a naďalej kraľuje strednej váhe Oktagonu. Zálusk na opasok Patrika Kincla (27-10) si robí hneď niekoľko konkurentov. Kto sa stane jeho nadchádzajúcim vyzývateľom? K horúcej téme sa vyjadril sám promotér organizácie Ondřej Novotný.

Kincl od príchodu na najväčšiu československú MMA scénu stále nepoznal premožiteľa. Pri svojej premiére si poradil s „Pirátom“ Krištofičom, aby následne víťaznú vlnu natiahol v zápasoch s Lohorém a naposledy Vémolom.

Držiteľ titulu strednej váhy po poslednom vystúpení priznal menšie zdravotné problémy s rukou, preto je stále otázne, kedy ho uvidíme v ďalšej obhajobe. Ani to ale nebráni neúnavným špekuláciám o tom, kto bude jeho najbližším súperom.

„Samozrejme, je tam Čepo a Peňáz, ktorých čaká vzájomný duel. Neviem, či by teraz súhlasili so zápasom proti Patrikovi. Vlasto po prípadnej výhre asi áno. Matěj je zasa v týchto veciach veľmi opatrný,“ rozrozprával sa promotér organizácie Ondřej Novotný v najnovšej epizóde MMA Letem světem.

Spomínaný bombardér so srbskou krvou sa podľa vlastných slov príliš do budúcnosti nepozerá a snaží sa sústrediť na najbližšie kroky. „Ondro tvrdí, že ak by sa mi podarilo poraziť Peňáza, som vyzývateľom. Celé je to však veľmi domotané. V rebríčku je predo mnou aj Pirát s Bryczekom. Podľa mňa som ešte o dva kroky ďalej od titulovej šance než oni dvaja,“ myslí si obľúbenec fanúšikov Vlasto Čepo (12-2).

Ako avizoval sám Novotný, víťaz druhej série Oktagon výzvy Krištofič je z hľadiska teórie od opasku jeden duel. Do úvahy prichádza aj úplne nová, nateraz neznáma tvár. „Mám pred podpisom jedného mäsiara. Neskutočne zaujímavý frajer. Kým však nie sme definitívne dohodnutí, nikdy nevieš,“ doplnil k téme Ondřej Novotný.

Zdroj: MMA Letem světem, autor