Ngannou si neodpustil štipľavú poznámku: Čo povedal Furymu po knockdowne v treťom kole?

Instagram/@francisngannou

Francis Ngannou (0-1) svojím výkonom proti Tysonovi Furymu (34-0-1) prekvapil azda každého fanúšika bojových športov. Napokon to síce nestačilo, keďže rozhodcovia nabodovali zápas pre slávneho britského boxera, no niekdajší šampión UFC ukázal potenciál a blysol sa aj nádherným knockdownom. Pri ňom si navyše neodpustil štipľavú poznámku.

„Trash talk“ je vo svete športu veľmi populárnym javom, preto nemôže chýbať ani v boxe či MMA. Málokedy sa však dostane na verejnosť to, čo si medzi sebou aktéri povedia. Výnimku tentokrát spravil kamerunský rodák, ktorý si svoj ostrý debut v ringu nesmierne užil. „Keď začínal zápas, tak sa na mňa Fury pozrel, usmial sa a povedal, že ma vezme do školy,“ prezradil Ngannou, ako ho „Gypsy King“ podpichoval a naznačoval, že mu dá lekciu.

Nakoniec to bol však šampión ťažkej váhy organizácie WBC, ktorý sa musel strachovať o výsledok. Legenda MMA mu totiž bola vyrovnaným súperom a v treťom kole mu navyše uštedrila tvrdý knockdown, z ktorého zábery okamžite obleteli sociálne siete. Pohľad na padajúceho Tysona Furyho je ozaj niečo, čo sa nevidí často.

Pochopiteľne, z tohto momentu bol nadšený aj samotný „The Predator“. V ringu to dal preto jasne najavo. „Vyzerá to tak, že nie si veľmi dobrý učiteľ,“ smial sa skúsenému boxerovi, pričom narážal na jeho poznámku z úvodu zápasu.

Zdroj: mmamania.com, Autor: Kamil Schreiber