Neuveriteľný experiment prezidenta UFC! Akú diétu vyskúšal Dana White?

UFC

Dana White je vo svete MMA jednou z najvplyvnejších osobností, čo si sám naplno uvedomuje, a tak sa fanúšikom snaží dávať rady z rôznych oblastí vrátane zdravia. Prezident UFC si prešiel náročným obdobím, keď mu analytik Gary Breck dal len 10 rokov života. Od toho momentu však spravil množstvo zmien a už je na tom omnoho lepšie. Teraz navyše odhalil jednu z techník, ktorá mu k tomu pomohla.

Rodák z amerického Manchestru výrazne schudol a momentálne sa môže pochváliť vyrysovanou postavou. Pre Whitea je ale dôležitejšie urobiť všetko pre to, aby ho obchádzali zákerné choroby, ukážkové telo je len bonus. Obklopil sa viacerými renomovanými odborníkmi, bez ktorých by nespravil ani krok.

So svojím progresom sa 54-ročný biznismen rád chváli na sociálnych sieťach, kde ho sledujú milióny fanúšikov. Naposledy sa s nimi podelil o brutálny experiment, ktorý by zrejme množstvo ľudí nezvládlo. „Absolvoval som 86-hodinový vodný pôst a cítim sa neskutočne! Samozrejme, nie som lekár, ale odborníci mi povedali, že pôst s vodou môže výrazne znížiť riziko rakoviny, alzheimera a množstva ďalších zdravotných problémov,“ napísal White na sieti X a v priloženom videu bližšie opísal, ako to celé prebiehalo.

Vodný pôst je druh diéty, počas ktorej človek nekonzumuje a ani nepije nič iné okrem čistej vody. Má množstvo výhod, ale aj rizík. Z toho dôvodu je na jeho absolvovanie nevyhnutná konzultácia s lekárom alebo iným zdravotníckym profesionálom. V opačnom prípade by to mohlo viesť k nepríjemným následkom.

Zdroj: X/@danawhite, Autor: Kamil Schreiber