Nespolieha sa len na UFC! Hviezdny Austrálčan rozbehol ďalší biznis: Okamžite vzbudil pozornosť

Zdroj: Instagram/@bambamtuivasa

Ťažkotonážník Tai Tuivasa (15-7) síce výkonmi momentálne nepatrí do najužšej špičky UFC, ale napriek tomu sa môže pochváliť mohutnou podporou fanúšikov. Práve pre tých si teraz pripravil špeciálne prekvapenie. Po založení vlastnej pivnej značky rozšíril svoje portfólio a prostredníctvom sociálnych sietí oznámil vstup na ďalší trh.

Hoci „Bam Bam“ momentálne ťahá štvorzápasovú šnúru prehier, darí sa mu na iných frontoch. Pred piatimi rokmi rozbehol spolu so švagrom a niekdajším bývalým bojovníkom Tysonom Pedrom (10-5) a austrálskou rugbyovou hviezdou Nathanom Clearym podnikanie v oblasti pivovarníctva. Vytvorili značku Drink West, ktorá má odkazovať na dedičstvo západného Sydney, kde Tuivasa vyrastal.

Vďaka skvelej kampani sa ich produkt takmer okamžite stal nesmierne populárnym a dokonca sa minulý rok objavil na podujatí UFC v Austrálii. Takýto úspech preto 31-ročného zápasníka ťažkej divízie namotivoval k ďalšiemu projektu, s ktorým má veľké plány. Rozhodol sa pre vstup na miliónový americký trh s konope, resp. marihuanou.

O nečakanej novinke informoval na sociálnej sieti Instagram, keď zdieľal fotografiu, ako nesie 4 vrecia „trávy“ a pochválil sa, že jeho firma bude niesť názov Bam Bam Budz. Cieľom bude distribuovať konope do všetkých štátov USA, kde je to legálne. Neskôr by rád rozšíril svoj vplyv s „vysokokvalitným produktom“ do Thajska.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: Instagram/@bambambudz, Autor: Kamil Schreiber