Neskutočná premena! Sexici z PFL sa neprajníci smiali za výzor, teraz pri pohľade na ňu slintajú

Sammy-Jo Luxton (zdroj: IG/sammyjoluxton1)

Nádherná MMA bojovníčka Sammy-Jo Luxton (7-1), ktorá prešla do boxerského sveta a je súčasťou organizácie PFL, hovorí aktuálne o tom, ako ju v priebehu života ovplyvnili kritici a neprajníci. Bez nich by dnes možno nebola tam kde je a nevyzerala by tak, ako v súčasnosti vyzerá.

Pomerne prednedávnom Angličanke lekári diagnostikovali liečiteľný druh rakoviny kože, kvôli čomu sa nemohla predstaviť na turnaji PFL vo francúzskom Paríži. Do akcie sa pravdepodobne ešte istý čas nedostane, avšak viac voľného času využíva na pohľad do minulosti. Na sociálnych platformách nedávno prehovorila o zlomyseľných ľuďoch, na ktorých počas života narazila .

Sammy-Jo Luxton má momentálne 24 rokov a mnohí ju označujú ako jednu z vôbec najkrajších zápasníčok na svete. V ostatných rokoch si ale prešla obrovskou premenou. Samotná bojovníčka spomína na rok 2019, kedy musela čeliť veľkej kritike a nepríjemným poznámkam za svoj výzor. S odstupom času kritikom ďakuje. „Veľký palec hore všetkým tým, ktorí ma šikanovali a kritizovali,“ napísala na sociálnej sieti X, pričom k príspevku pridala fotografiu pre porovnanie.

Pred štyrmi rokmi by ju zrejme spoznal iba málokto. Príspevok videli približne dva milióny ľudí a reakcie boli výrazne pozitívne. „Neskutočné, ako si sa zmenila,“ napísal jeden z priaznivcov. „Toto je evidentne dobrý spôsob, ako zavrieť ľuďom, ktorí šikanujú, ústa,“ pridal sa ďalší. Sammy-Jo Luxton spustila veľkú diskusiu, v ktorej sa ľudia zapájali aj prostredníctvom fotografií a ukazovali, ako sa v priebehu niekoľkých rokov zmenili aj oni.

Zdroj: Daily Star, autor