Nepríjemný šok pre Karlosa Vémolu: Podlý útok hejtera na premietaní jeho filmu!

OKTAGON MMA

Karlos Vémola (36-8) nie je hviezdou len v klietke, ale i mimo nej. Rodáka z Olomouca pozná azda každý česko-slovenský fanúšik zmiešaných bojových umení. Je jedným z priekopníkov najdrsnejšieho športu na našom území a rovnako sa uchytil vo svete šoubiznisu. Nedávno sa dokonca v kinách začal premietať film o jeho životnej ceste. Nuž, našiel sa aj taký neprajník, ktorý dal svoju nespokojnosť najavo vskutku netypickým spôsobom.

„Terminátora“ podľa všetkého čaká v profesionálnej klietke už len jeden zápas. Na historickom galavečere OKTAGON 58 v pražskom Edene sa 8. júna v „odvete storočia“ postaví proti Attilovi Véghovi (33-9-2). Na prípravu má ešte dosť času, a tak zvládol cestovať po celej Českej republike a obchádzal viacerá kiná, kde sa premieta celovečerný dokumentárny film Karlos.

Samozrejme, vzhľadom na obrovskú popularitu má 38-ročný bojovník okrem verných podporovateľov taktiež množstvo hejterov. Nie je na tom nič zvláštne, no to, čoho bol svedkom v Plzni, ho poriadne zaskočilo. Nemilo prekvapený bol dokonca aj skúsený režisér, ktorý priznal, že za svoju bohatú kariéru ešte také niečo nezažil. Čo sa stalo?

„Na väčšine premiér bol problém s tým, že sály sa vypredali rýchlo a ďalšie neboli k dispozícii. V Prahe sme ich mali niekoľko, ale napríklad v Olomouci druhá dohodnutá nebola. Tam som si stál za tým, aby otvorili ďalšiu. To sa nám podarilo. V Plzni sme mali vypredané dve sály,“ začal Vémola s objasňovaním celej situácie v rozhovore pre CNN Prima News a ďalej šokujúco pokračoval: „Prišiel som do prvej a tam bolo poloprázdno. Hovoril som si, čo sa deje, veď sa musela otvárať druhá a tá bola úplne plná. Následne za mnou prišla manažérka a povedala mi: ‚Pán Vémola, veľmi sa ospravedlňujem, asi nejaký váš hejter kúpil 50 lístkov a zámerne nikto neprišiel. Zrejme chcel, aby to vyzeralo, že na to nikto nechodí.‘“

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: cnn.iprima.cz, Autor: Kamil Schreiber