Nepreskočila medzi nimi iskra, ale oheň: Plánuje Muradov so svojou polovičkou svadbu a dieťa?

Zdroj: Instagram/@makhmud_muradov

Darí sa mu nielen po profesionálnej, ale aj osobnej stránke. Makhmud Muradov (26-8) už niekoľko mesiacov tvorí pár so Sabinou Karáskovou. Bojovníka najprestížnejšej organizácie sveta teší, že jeho polovička okrem iného inklinuje k športu. Zamilovaná dvojica plánuje spoločnú budúcnosť.

Láska na prvý pohľad? Reprezentant Uzbekistanu podľa vlastných slov na nič podobné neverí. So svojou priateľkou si ale rozumel už od prvých chvíľ. „Nepreskočila medzi nami iskra, ale oheň,“ smiala sa dvojica počas rozhovoru v relácii TALK! z produkcie TV Nova, kde šlo o vôbec ich prvý spoločný rozhovor.

„Nemusíme všade vykrikovať a dokazovať, že sme šťastní. Keď sme, tak proste sme. Začalo to všetko rýchlo, veľmi sme si sadli,“ teší sa Makhmud Muradov. Podstatnú časť života 33-ročného zápasníka tvorí MMA. V bojovej sfére sa vďaka tomu čoraz lepšie vyzná taktiež jeho polovička. „Sabina ma blízko k športu a môj život je šport. Je to človek, s ktorým môžem ísť aj na tréning,“ pokračuje na margo účastníčky reality šou Love Island.

Mediálne známy pár vidí spoločný zajtrajšok absolútne optimisticky. „Rozprávame sa o rodine, skôr než o svadbe. Riešime, čo by sme si priali do budúcna. Ja svadbu veľmi nemusím, ale pokiaľ je pre rodinu dôležitá, nebránim sa. Rovnako ani ďalšiemu dieťaťu,“ hovorí Mach, ktorý po poslednom triumfe v UFC musel absolvovať operáciu kolena.

Zdroj: TALK!, TV Nova, autor