Nenormálne správanie! Rozčúlený fanúšik poslal sklamanému Kozmovi nechutný odkaz

Zdroj: OKTAGON MMA, IG/david.pinkpanther.kozma

Hlavným predzápasom turnaja OKTAGON 58 bol stret dvoch elitných ašpirantov na titul vo welterovej váhe. David Kozma (32-14) pred domácimi fanúšikmi privítal moldavského „Drakulu“ Iona Surdua (15-6). Pre obľúbeného Čecha to bol prvý tohtoročný zápas. Po dlhej pauze bol hladný po zisku strateného titulu, avšak už v prvom kole tvrdo narazil a sen sa mu rozplynul. Súper mu síce následne prejavil zaslúžený rešpekt, no to sa nedá povedať o jednom z „fanúšikov“.

Zápas pre Kozmu skončil po inkasovaní presného údere z ústupu, ktorým ho protivník poslal k zemi. Ten si následne výhru poistil extrémne tvrdým kladivom na Kozmovu tvár, po ktorom už rozhodca zápasil prerušil. Surdu si tak vybojoval miesto v titulovom dueli, v ktorom sa stretne s Amirom Gogoladzem (15-3), ktorý v rovnaký večer triumfoval nad fenomenálnym Leandrom „Apollom“ Silvom (28-12-1).

Porazený David sa zatiaľ k prehre nevyjadril. Jediné správy o jeho stave priniesol na pozápasovej tlačovej konferencii majiteľ žlto-čierneho kolosu Ondřej Novotný. Uviedol, že zápasník išiel do nemocnice, a že údajne si z klietky odniesol podozrenie na otras mozgu.

Na sociálnych sieťach sa však David predsa len o niečo so svojimi fanúšikmi podelil. Išlo o screenshot odsúdeniahodných správ, ktoré mu na Instagrame adresoval nespokojný „fanúšik“. Nechutným spôsobom si vylial zlosť z nevydareného tiketu, na ktorom stavil na Kozmovu výhru. Údajne do toho dal mesačnú výplatu. Treba ale povedať, že to bolo jeho dobrovoľné rozhodnutie a nikto ho do toho nenútil. Českému bojovníkovi dokonca poprial smrť. Takéto správanie prekračuje všetky medze slušného správania.

Ak chceš ostať v obraze, neváhaj MaxMMA sledovať aj na sociálnych sieťach Facebook Instagram!

Zdroj: MaxMMA.sk Autor: Samuel Valent