Nečakané odhalenie plánov? OKTAGON by mohol organizovať turnaj na tomto futbalovom štadióne!

Zdroj: Instagram.com/ondrejnovotny

Plánovaná odveta zápasu storočia je podľa všetkých zúčastnených strán dohodnutá, no chýba dátum a miesto súboja. Takmer isté je to, že duel neuvidíme v tomto kalendárnom roku. Povráva sa však, že by sa mohol uskutočniť na jednom z českých alebo slovenských futbalových štadiónov. Nedopatrením sa možno zistilo, o aký svätostánok by malo ísť.

Najprv prišlo naznačenie zo strany Pavla Nerudu, ktorý pred niekoľkými dňami zdieľal príbehy na Instagrame z Tehelného poľa, ktoré je domovom Slovana Bratislava. „Tehelné pole decká. Čo hovoríte na tento štadión. Dalo by sa tu spraviť nejaký Oktagon?,“ pýtal sa jeden zo zakladateľov OKTAGON MMA sledujúcich.

Spolumajitelia rýchlorastúcej československej organizácie hovorili aj o možnosti zorganizovať duel v Edene alebo na Letnej, čo sú domovské stánky pražských gigantov. Obrovskú indíciu dal v tomto smere Jaroslav Tvrdík, predseda predstavenstva Slavie Praha. Jeden z hlavných mužov klubu z metropoly našich západných susedov možno prezradil viac, ako pôvodne chcel.

Na sociálnej sieti X priznal, že od Novotného dostal pozvánku na turnaj, ktorú prijal. Na koniec odkazu pridal nečakanú správu. „Splnil som synovi prianie a prijal som pozvanie Ondřeja Novotného na zápasy MMA. Nestal sa zo mňa nový fanúšik zápasenia, ale bol som fascinovaný špičkovou a profesionálnou prácou celého tímu. PS: A samozrejme MMA v letnej pauze v Edene,“ zakončil záhadne Tvrdík. Informáciu zatiaľ nekomentoval nikto z predstaviteľov OKTAGONu a tiež nie je potvrdené, že pôjde o odvetu zápasu storočia.

Zdroj: MaxMMA.sk