Nahrával si muža, ktorého knokautoval: Incident Tadeáša Růžičku už vyšetruje polícia

Zdroj: Instagram/@tadyonee

Užíva si čoraz väčšiu pozornosť, avšak tentokrát nie úplne štýlom, akým by si prial. Známy český bojovník Tadeáš Růžička sa prednedávnom predstavil v kontroverznom zápase organizácie Clash of the Stars, čo mu na popularite iba pridalo. Výsledkom toho je však aj viacero negatív. Sociálnymi sieťami začalo kolovať video, kvôli ktorému má vážne problémy.

Juniorský šampión viacerých svetových organizácií na sociálnej sieti Instagram dávnejšie zdieľal video, na ktorom zachytáva muža ležiaceho na chodníku v bezvedomí. Hoci ho Růžička sprístupnil iba blízkym priateľom, napokon sa dostalo na verejnosť a raketovým tempom kolovalo ďalej. Výrazný podiel mal na tom influencer Tadeáš Veselý, jeho súper zo zápasu organizácie Clash of the Stars. Na videu sa mužovi, ktorého zjavne krátko pred nahrávaním knokautoval, vysmieva. Zároveň sa ho pokúša prebudiť poriadne hrubým spôsobom.

„Pozerám, že o mne šíri dávno staré sra**y. Keby sa tak nestalo, moja priateľka by skončila v nemocnici. Urobte si obrázok samy. A kto verí feťákovi, ktorý berie peniaze svojej mame a šnupe perie, je hlúpy. Nie som svätý, ale na svoju rodinu nikdy nedám dopustiť,“ reagoval bývalý zápasník Oktagonu či RFA na vlnu kritiky.

Tadeáš Růžička sa mal podľa vlastných vyjadrení dostať do fyzickej konfrontácie s neznámym mužom už dávnejšie. Minulosť ho ale s odstupom času dobieha. Celému incidentu sa dokonca vo svojej reportáži venovala česká televízia CNN Prima News. S 25-ročným zápasníkom sa redakcii spojiť nepodarilo, no prípad už vyšetruje polícia. „Mawar“ by mohol byť obvinený z trestného činu ublíženia na zdraví a zároveň neposkytnutia prvej pomoci.

„Čo nám najviac komplikuje prácu, je to, že nepoznáme ani osobu poškodeného. Ak ho na záberoch niekto poznáva, alebo sa identifikuje on sám, nech sa nám ozve na linku 158,“ hovorí pre spomínaný spravodajský kanál hovorca Jan Daněk.

Zdroj: CNN Prima News, autor