Na ceste za slávou: Youtuber Paul oznámil ďalší zápas, na turnaji sa predstaví aj legenda boxu!

SKY SPORTS.

Milujú ho alebo nenávidia, on ale stále pokračuje, aby si splnil veľké športové sny. Iba pred pár v ringu oslavoval veľké víťazstvo, dnes už oznámil ďalší zápas na ceste stať sa šampiónom boxu. Reč je o Youtuberovi Jakeovi Paulovi, ktorý nezaháľa a už aj oznámil ďalší súboj. Tentokrát sa „The Problem Child“ predstaví na rovnakej karte, na akej vystúpi i legendárna bojovníčka Amanda Serrano.

Ako vo štvrtok oznámil na svojich sociálnych sieťach rodák z Ohia, ďalší zápas ho medzi šestnástimi lanami čaká v marci budúceho roka. Pokiaľ ide o miesto podujatia, Paula uvidíme na podujatí v hlavnom meste Portorika, v San Juane.

Zatiaľ čo sa Serrano predstaví v zápase proti Nemke Nine Meinke, súper Paula ostáva pre túto chvíľu záhadou. „Zápasiť po prvýkrát v Portoriku pri jednej z najlepších zapasníčok histórie je pre mňa veľkou poctou. Nemôžem byť viac nadšený bojovať v rodnom meste Amandy na mojej ceste stať sa svetovým šampiónom,“ hovorí v oficiálnom vyhlásení nádejný boxer.

Návrat 26-ročného zapasníka tak bude tri mesiace po decembrovom dueli s André Augustom. Zaujímavosťou je i fakt, že mladší z bratov Paulovcov pred dvoma dňami oznámil spoluprácu s olympíjskym výberom Spojených štátov amerických v boxe, ktorý sa v lete 2024 bude uchádzať o zlaté medaile v Paríži.

Viac noviniek, informácií, videí a zaujímavostí zo sveta zmiešaných bojových umení nájdete na MAXMMA.sk.

Zdroj: MaxMMA.sk