Muradov sa dozvedel meno ďalšieho súpera: Preverí ho nepríjemný Rus

Jeho vstup do najväčšej MMA organizácie bol ako zo sna, no následne nastúpil na sériu prehier. Tie sa bude snažiť Makhmud Muradov (25-8) odčiniť na blížiacom sa UFC Fight Night, ktoré sa uskutoční 11.marca v Las Vegas. Do cesty sa mu postaví neľahký súper, ktorý zažil v septembri úspešnú premiéru v najznámejšej lige sveta. Svojho amerického súpera Dustina Stoltzfusa (14-5) zničil Abusupiyan Magomedov (25-4) už po 19 sekundách na TKO.

Uzbek, ktorý žil dlhšie obdobie v Česku naopak svoje posledné dva zápasy prehral. Prvý proti Geraldovi Meerschaertovi (35-15) na submisiu a druhý s Caiom Borralhom (13-1) na body. „Súper bol kvalitný. Ja som sa necítil správne v postoji, necítil som dobre dištanc. Neviem, prečo. Stalo sa mi prvý krát v živote. Ale žiadne výhovorky“, povedal pre isport.cz po poslednom prehranom zápase Muradov.

Hlavným duelom na marcovom UFC Fight Night bude zápas medzi bývalým šampiónom bantamu Petrom Yanom (16-4) a perspektívnym Gruzíncom Merabom Dvalishvilom (15-4), ktorý je trojkou divízie.

Zdroj: Nejaky zdroj