Monika Chochlíková rieši poriadne nepríjemnosti: Neznámy páchateľ jej ukradol fotky!

Zdroj: Instagram/@monikachochlikova

O starosti navyše. Úspešná slovenská bojovníčka v thajskom boxe Monika Chochlíková musí riešiť vskutku netradičný problém. Neznámy páchateľ jej ukradol fotografie, ktoré teraz za nemalé sumy predáva prostredníctvom internetovej stránky. Svetová šampiónka prosí svojich sledujúcich o pomoc.

Majsterka sveta v thajskom boxe sa o svoj problém podelila s fanúšikmi včera prostredníctvom príbehu na sociálnej sieti Instagram. „Mám pocit, že som okrádaná. Našla som stránku, ktorá ponúka moje fotky na predaj. Fotky, na ktoré mám práva ja, pritom ani neviem o ich predaji. A ľudia tam píšu recenzie, že ich kúpili,“ vysvetľuje.

„Normálne týpek si tu pýta peniaze za tieto fotky. Nerozumiem prečo. Ako sa to dá zrušiť alebo napadnúť? To nemôže robiť!,“ stále s úsmevom prosí svojich sledujúcich o pomoc pri riešení nepríjemnosti spôsobených neznámym páchateľom.

Na internetovej stránke si záujemci dokážu zakúpiť hneď niekoľko fotografií, pričom na výber majú dokonca aj veľkosť konkrétnej snímky. Ani zďaleka pritom nejde o malé finančné hodnoty. Ako je z uverejneného príbehu zjavné, sumy fotiek sa pohybujú od 10 až do 60 dolárov.

Osloviť na pomoc práve vyše 50-tisíc sledujúcich bola dobrá voľba. „Kamoši, ďakujem, že sa zaoberáte touto kauzou. Prišli mi 100-ky správ. Postupne vám skúsim všetkým odpísať,“ napísala v priebehu dnešného doobedia Monika Chochlíková.  

Zdroj: Monika Chochlíková, autor