MMA NEWS: Kauza bojovníčky UFC, Čepo v úžase či review Štvanice

Načo niekoho otravovať ohľadom noviniek zo sveta bojových športov, keď tu je MAX MMA? Utorok už pomaly tradične znamená nový diel našich NEWS, preto si neváhajte dať krátku pauzu a zostaňte s nami v obraze. To najpodstatnejšie sme v redakcii zmapovali za vás.

Na dvojdňovej pražskej Štvanici sa toho udialo naozaj neúrekom. Vo VIDEU nižšie vám tie najdôležitejšie informácie z turnaja na ostrove zasvätenom tenisu zhrnul moderátor Robert Kmeťo. A ak sa chcete k piatku a sobote vrátiť ešte výraznejšie, neváhajte kliknúť na Instagram MAX MMA, kde nájdete nejeden rozhovor so samotnými aktérmi. Na všetko sa podrobne vypytoval náš Nathan. A dámy, okrem toho si aj rozopol košeľu!

To však ani zďaleka nie je všetko. Čím naštvala sexica z UFC hviezdneho Briana Ortegu? Zbláznil sa bojovník v kazašskej organizácii? Ako reagoval Čepo na prekvapenie svojej milovanej partnerky „Pretty Beast“? Spoznať odpovede nielen na tieto otázky vám zaberie menej ako päť minút. Klikajte na VIDEO nižšie! A pokiaľ nás podporíte palcom hore či odberom, budeme radi a takisto vedieť, že to máme robiť ďalej. Ďakujeme!

Zdroj: MaxMMA.sk