Mikulášek prekvapil odpoveďou na pikantnú otázku: Koľko žien mal v posteli? Neuveriteľné číslo!

OKTAGON MMA

Opäť šokuje! Václav Mikulášek (9-12) je azda najkontroverznejším bojovníkom na česko-slovenskej scéne. Jeho správanie je miestami za hranicou únosnosti, čo bol jeden z hlavných dôvodov, prečo sa rozišiel s OKTAGONom. Teraz už patrí bizarnej organizácii Clash of the Stars (COTS). V relácii Tomáša Řepku sa ale rozrozprával aj o iných témach vrátane súkromného života. Koľko mal sexuálnych partneriek?

„Baba Jaga“ prechádza po kariére v najväčšej európskej MMA organizácii na exhibičné zápasy. Najbližšie sa predstaví proti Patrikovi „Žralokovi“ Hüblerovi 27. januára 2024 v pražských Holešoviciach. Pri debute v COTS bude obrovským favoritom a nič iné ako jeho víťazstvo sa neočakáva.

Na prípravu má ešte niečo vyše mesiaca, a tak v predvianočnom období neodmietol pozvánku do podcastu RED CARD, kde ho vyspovedal bývalý futbalista Tomáš Řepka. Bavili sa naozaj o všetkom a nevyhli sa ani pikantným témam. Najväčší šok prišiel, keď sa niekdajší obranca Sparty Praha opýtal ostravského rodáka, či mal viac žien ako on.

„Od koľkých žien to berieš? Tisíc a vyššie?“ zaskočil odpoveďou známy fighter a Řepka okamžite reagoval: „Počkaj, ako to myslíš? Ty si mal fakt tisíc žien?“ Mikulášek následne ujasnil, že približne okolo toho čísla by sa to mohlo pohybovať, pričom slečny na jednu noc striedal hlavne na začiatku svojej OKTAGON kariéry.

„Človek sa pobaví. Bolo to fajn, ale len na chvíľku. Potom ti dôjde, že ťa to už nebaví, že takáto ženská je k ničomu,“ vysvetlil, ako to vníma s odstupom času. Počas búrlivého obdobia zvládol „Baba Jaga“ aj niekoľko žien denne. To už je však teraz minulosťou. Momentálne má novú priateľku, s ktorou je viac než šťastný.

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: YouTube - RED CARD, Autor: Kamil Schreiber