Mediálny magnát sa po zápase oprel do Bejra a prezradil, či ho ešte uvidíme v Clash of the Stars!

Clash of the Stars.

Hoci už hneď od začiatku išlo o prekvapivý hlavný zápas na turnaji Clash of the Stars 7, medzi fanúšikmi patril k jedným z najočakávanejších. O to väčšie sklamanie bolo, keď sa bývalý kulturista Aleš Bejr opäť neudržal na uzde a zo súboja s Jaromírom Soukupom sa nechal diskvalifikovať. Ohlasovaná „derniéra“ známeho podnikateľa v boxe tak nedostala zakončenie, aké by si zaslúžila. Avšak s odstupom dní to vyzerá na nečakaný zvrat udalostí.

Do klietky Clash of the Stars sa rozhodol vstúpiť v úctyhodnom veku 54 rokov. Napriek tomu, že v organizácii väčšina bojovníkov nastupuje v zápasoch pod pravidlami zmiešaných bojových umení, u neho bolo od začiatku jasné, že to bude box. Bodaj by aj nie, keď sa Jaromír Soukup môže v olympijskej športovej disciplíne pochváliť bilanciou 25 výhier a jedinej porážky.

Vrátiť sa ešte raz k milovanému športu „ho prinútil“ kontroverzný YouTuber Aleš Bejr. Vzájomnému stretu predchádzali slovné útoky, a tak sa vo všeobecnosti očakávalo, ako bude vyzerať zápas. Ten však veľmi rýchlo skončil, keď sa „Psychopat“ nezdráhal uchýliť k nedovoleným úderom hlavou a neskôr dokonca takedownu.

Soukup zvíťazil po diskvalifikácii a aj keď krátko po turnaji promotér Tomáš Linh Le Sy avizoval, že by sme ho už v súboji vidieť nemali, môže to byť celé inak. „Mal som hlavný zápas s Bejrom, ale nevedel som, že je taký zbabelec, ktorý nechce boxovať. Štve ma to. Takže asi by som niečo zobral, ak by si mi dal ponuku,“ odpovedal na otázku moderátora Jakuba Jíru ohľadom možného pokračovania v COTS. A proti komu by mohol mediálny magnát nastúpiť? So žartom konštatoval, že mu na tom nezáleží: „Je mi úplne jedno s kým to bude, či to bude Mike Tyson alebo John Fury.“

 Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: MaxMMA.sk