McGregor prekonáva rekordy aj mimo klietky: Astronomická odmena za rolu v hollywoodskom filme!

Zdroj: Instagram/@thenotoriousmma

Conor McGregor (22-6) historicky patrí medzi najväčšie osobnosti zmiešaných bojových umení. Aj keď sme ho v klietke nevideli už takmer tri roky, vo svojej kariére dosiahol všetko, čo mohol a nikomu nemusí nič dokazovať. Z toho dôvodu si tak čakanie na ďalší zápas skrátil účinkovaním vo filme Road House. Aký balík dostal za novú výzvu?

O slávnom Írovi je známe, že okrem kvalitného MMA dokáže zaujať viacerými inými spôsobmi. Od mnohých fanúšikov si vyslúžil nálepku šoumen a hranice naďalej posúva. Dôkazom toho je jeho herecká premiéra v prerábke akčného filmu z roku 1989. Nešlo pritom iba o nejaké „béčkové“ dielo, ale na pľaci sa objavil po boku veľkých hereckých mien vrátane hollywoodskej hviezdy Jakea Gyllenhaala.

Pochopiteľne, pri nabitom obsadení je jasné, že za pár drobných by to 35-ročný bojovník nerobil. Koľko mu teda cinklo na účet? „Som najlepšie platený debutový herec všetkých čias, to je fakt. Je to naozaj veľmi pekný úspech,“ priznal samotný McGregor v rozhovore pre Good Morning Britain a následne naznačil ďalšie plány: „V Hollywoode nie je žiadna akčná hviezda, ktorá by sa mi mohla vyrovnať, takže uvidíme, ako to pôjde.“

Presnú sumu síce „Notorious“ neuviedol, no keďže prekonal doterajší rekord Dwaynea ‚The Rock‘ Johnsona z roku 2001, vieme, že jeho odmena za rolu vo filme Road House prevýšila čiastku 5,5 milióna amerických dolárov (5 miliónov eur). Momentálne je však otázne, čomu sa chce niekdajší šampión UFC v budúcnosti venovať. Pokúsi sa ešte o návrat na trón prestížnej americkej organizácie alebo sa naplno vrhne na hereckú cestu?

Viac čerstvých informácií zo sveta bojových športov nájdete na webe MaxMMA!

Zdroj: Good Morning Britain, Autor: Kamil Schreiber