Mazúch dopĺňa už tak nabitú kartu v Bratislave: Jeho súper nedávno preveril Čepa!

Zdroj: Instagram/Marek Mazúch

V Bratislave sa môžu fanúšikovia tešiť na ďalší mimoriadne atraktívny duel. Ion Taburceanu (9-2), ktorý na rovnakej pôde donútil prejsť Vlasta Čepa do druhého kola s výraznými problémami sa chystá na súboj s ďalším bombardérom Marekom Mazúchom (6-2).

Marek Mazúch získal až päť zo svojich šiestich výhier na KO/TKO. Pričom raz uspel v prvom a trikrát v druhom kole. Posledne si jeden z najtvrdších borcov Oktagon MMA poradil s Talianom Giovannim Melillom, ktorého rovnako pred ním v boji otestoval Vlasto Čepo. Po víťazstve na Oktagon 43 sa tentoraz pokúsi zdolať nevyspytateľného Moldavca, ktorý rovnako utrhol zo šiestich triumfov päť na KO/TKO.

Bývalý vojak absolvuje v klietke Oktagon MMA svoj piaty duel. Jeho aktuálna bilancia v jednej z najväčších európskych organizácii je 2-2. O Marekovi je známe aj medzi zápasníkmi, že má jednu z najsilnejších rán, o čom presvedčil aj Apolla Silvu, ktorého v boxerskom boji dokázal knokautovať v druhom kole, za čo následne získal bonus za výkon večera.

Taburceanu naopak Čepa v poslednom súboji nielen vytrápil, ale dokonca mu spôsobil tržnú ranu v rámci úvodného kola a s Vlastom to miestami nevyzeralo v samotnom dueli moc dobre ani podľa komentátorov a fanúšikov. Následne však jeden z najlepších borcov Európy zabral naplno a Taburceanua ukončil na TKO po strhujúcej prestrelke.

V Bratislave sa v hlavnom zápase predstaví spomínaný Vlasto Čepo v očakávanej odvete s Matejom Peňázom. Mateusz Legierski sa postaví proti Karolovi Ryšavému a Miroslav Brož nastúpi do odvety s Robom Pukačom. V hlavnom meste Slovenska nebude chýbať ani Ivan Buchinger, ktorého predtým čaká súboj na pražskej Štvanici.

Zdroj: MaxMMA.sk