Martínek pred ďalším zápasom: Stačí jeden až dva súboje a idem si po titul v KSW

Zdroj: Oktagon MMA

Zápas pred domácim publikom v Liberci mu prekazilo zranenie. Michal Martínek (10-4) od októbra minulého roka v klietke nestál. Pod hlavičkou poľskej organizácie KSW zatiaľ stihol dva duely, raz na body vyhral, potom zasa prehral. Návrat „Blackbearda“ sa blíži a podľa všetkého bude stáť za to.

Vôbec prvý šampión Oktagonu už s KSW začína rokovať o dátume svojho ďalšieho zápasu. „Riešime dva termíny, oba sa týkajú leta. Aktuálne finalizujeme, s kým to bude,“ hovoril v rozhovore pre sport.cz 33-ročný bojovník.

V rebríčku ťažkej váhy patrí Martínkovi momentálne tretie miesto. Podľa vlastných slov bude jeho nadchádzajúcim konkurentom divízna jednotka, dvojka alebo štvorka. „V Liberci som mal ísť s Darkom Stošičom (jednotka váhy, 17-6 pozn. red.), ale teraz sa nejak nemôžeme dohodnúť na termíne. Nechce sa mu ísť do zápasu v dobe, kedy môžem byť stopercentný. Chcel by to skôr,“ vyjadruje sa k tejto téme bývalý hokejista.

Na pozícii číslo dva sa v tomto momente nachádza Ricardo Prasel (13-4), ktorý naposledy podľahol šampiónovi Philovi De Friesovi. Ďalšou alternatívou pre českého zápasníka je skúsený Michal Kita (22-15-1). „Myslím, že Prasel už má dohodnutý zápas, ale nie som si istý. Kita naposledy porazil Omielanczuka a to je tiež možnosť. Riešime týchto súperov. Možno by stačili 1-2 prekážky a ideme si po titul,“ hlási ambiciózny Michal Martínek.

Zdroj: sport.cz, autor