Manžel, otec, majiteľ luxusu a šampión: Karlos Vémola sa dočká celovečerného filmu!

Zdroj: Oktagon MMA

Patrí k osobnostiam, ktoré spropagovali MMA v Česku a na Slovensku v najväčšej možnej miere. Karlos Vémola (35-7) je obrovskou legednou nielen domácej scény. Vo svete bojových športov azda neexistuje odborník, ktorému by meno českého velikána nič nehovorilo. Životný a športový príbeh „Terminátora“ najnovšie zdokumentuje celovečerný film.

Väčšina športovcov sa k tomuto kroku odhodlá až po ukončení kariéry, no v prípade 38-ročného veterána UFC je to inak. Podľa jeho slov ho ešte čakajú dva zápasy, a to obhajoba titulu poloťažkej váhy s Pavlom Langerom (12-9) a odveta s Attilom Véghom (33-9-2). Je však možné, že zábery z bratislavského zápasu o opasok sa vo filme ešte objavia, no tie s plánovanej derniéry s veľkým rivalom takmer určite nie.

Veľa sa totiž špekuluje o tom, že očakávaná odveta zápasu storočia sa neuskutoční tento rok, ale počas budúcej jari alebo leta na niektorom z futbalových štadiónov v Česku alebo na Slovensku. To už bude niekoľko mesiacov po premietaní filmu, ktorý má potvrdenú premiéru na 25. januára 2024. Podľa prvého traileru ukáže cestu Karlosa Vémolu od mladého kulturistu cez zápasníka UFC až po šampióna OKTAGONu.

Film začala propagovať na svojich sociálnych sieťach samotná elitná organizácia spolu s filmovou distribučnou spoločnosťou nesúcou názov Bontonfilm. „Bojovník, ktorý rozdeľuje svet a názory fanúšikov MMA. Manžel, otec, majiteľ luxusu a hviezda OKTAGON MMA. Čo všetko sa skrýva pod maskou Terminátora? Kontroverzné kroky a životné výzvy Karlosa v klietke aj mimo nej v celovečernom filme,“ uvádza československá liga v popise vynikajúco vyzerajúcej upútavky.

Zdroj: OKTAGON MMA, autor