Magard zaskočil tričkom na podporu Palestíny, Novotný reaguje: Šialenstvo! Toto sa nemôže diať

Zdroj: OKTAGON MMA

Zaujal nielen poriadne vyostrenou slovnou prestrelkou! Jonas Magard (15-6) bol minulý týždeň tradične jednou z hlavný postáv tlačovej konferencie OKTAGON TIME. Prostoreký rodák zo severu Európy nikdy neváha bez servítky predostrieť, čo si myslí. Štipľavými poznámkami vie svoje duely okoreniť dávkou atraktivity a inak tomu nebolo ani tentoraz.

Okrem ostrej výmeny názorov s nadchádzajúcim konkurentom Jackom Cartwrightom (11-1) na seba strhol Dán pozornosť aj niečím iným. Počas tlačovej konferencie odhalil tričko s nápisom „Sloboda Palestíne“, ktoré schovával pod mikinou. „Asi to nechcem komentovať. Ja nechcem byť… Zasa ma teraz napríklad označovali za fotku s Jarkom Nohavicom. Nestaviam sa do roly nejakého morálneho majáka. Som, kto som. Hovorím, čo si reálne myslím. A či sa to niekomu páči, alebo nepáči, na to často nemyslím,“ vrátil sa Ondřej Novotný k tejto situácii spätne v rozhovore pre CNN Prima News.

Jeden z hlavných mužov OKTAGON MMA na gesto bývalého šampióna bantamovej divízie okamžite reagoval a požiadal ho, aby si tričko prekryl. „Chápem, že to vyvoláva mnoho pocitov. Že si do mňa ľudia nejaké veci aj projektujú. Ale ja som človek ako všetci ostatní. S chybami a prešľapmi. Nedokonalý. Ale toto pre mňa bolo šialenstvo. Človek sa o tom s bojovníkmi musí baviť. Trebárs Losene Keita je vám schopný vysvetľovať, ako čo je…,“ hovoril spolumajiteľ a jeden zo zakladateľov rýchlo rastúceho projektu vystupujúceho pod žlto-čiernou vlajkou.

„Každopádne dnes vo svete falošných správ a rôznych propagánd je to skrátka veľmi ťažké. Avšak ja mám možnosť niečo ovplyvniť, niečo rozhodnúť. A keď som videl toto, povedal som si: Do pr*ele, to sa zbláznil?! Toto sa nemôže diať. Určite nie u mňa doma,“ konštatoval Ondřej Novotný v súvislosti s krokom Jonasa Magarda vyjadrujúcom podporu Palestíne, ktorá je už niekoľko týždňov vo vojnovom konflikte s Izraelom.  

Zdroj: MaxMMA.sk