Má na neho ťažké srdce. Lengál sa pustil do kontroverzného Angličana: OKTAGONu len škodí!

Zdroj: OKTAGON MMA

Shem Rock (8-1-1) v najlepšej česko-slovenskej MMA organizácii doposiaľ absolvoval dva duely, no vďaka jeho správaniu ho už pozná azda každý fanúšik. Okrem tvrdého „trash talku“ sa taktiež „preslávil“ potýčkou s Jaroslavom Pokorným (16-11) pred novembrovým podujatím v Manchesteri. Viacerí bojovníci ho preto nemajú príliš v láske a do tejto skupiny patrí aj sympaťák Vladimír Lengál (6-3).

„Vlado“ sa naposledy v rámci projektu Tipsport Gamechanger postavil proti Danielovi Torresovi (15-5). Hoci ohúril obetavým výkonom, na bývalého šampióna KSW to nestačilo. Navyše si zo súboja odniesol nepríjemnú zlomeninu nohy, a tak sa nepredstaví ani na júnovom turnaji v Bratislave, kde sa mal stretnúť s Lukaszom Rajewskim (13-9). Poľský reprezentant napokon vyzve Vojta Barboríka (14-3).

Návrat rodáka zo Znojma sa očakáva niekedy na jeseň a rád by chcel naraziť na ďalšie veľké meno z ľahkej divízie. O slovo sa ale prihlásil spomínaný kontroverzný Angličan. „Zápas s ním by pre mňa boli ľahko zarobené peniaze. V pyramíde vyzeral ako psie h**no. Som rád, že OKTAGON zatiaľ neoznámil jeho ďalšie vystúpenie, pretože sa môžeme pobiť spolu. Pokiaľ ma chce Pokorný, pôjdem s ním. Ak nie, rozdám si to s Lengálom. On je na rade, aj keď sa ma bojí,“ rozrozprával sa Rock pre portál Kaocko.cz.

Shema síce počas tohto víkendu čaká tretia bitka pod žlto-čiernou vlajkou, no napriek tomu sa už pozerá dopredu. Verí, že v Birminghame spraví so Stefanom Catacolim (7-1) krátky proces a ďalej si teda trúfa na jedno z českých es. To však nebude také jednoduché.

 „Chcem bojovať s tými najlepšími. Ako po výkonnostnej, tak aj po charakterovej stránke. Takých zápasníkov si vážim. Keď ale niekto nie je schopný vypredať na domácej pôde halu pre pár tisíc ľudí a chce si robiť meno na Čechoch, musí najskôr niečo dokázať, aby sme o neho vôbec mali záujem. Do tej doby môže Rock maximálne rozprávať. Ja chcem veľké zvieratá v Gamechangeri, tento ‚no name‘ ma nezaujíma,“ nebral si servítku pred ústa Lengál.

Na 30-ročnom rodákovi z Liverpoolu mu pritom najviac prekáža jeho drzé správanie. „Pokojne sa s ním stretnem za domom na parkovisku. Nech prídu kamery a natočia to, vyriešime si to spolu. Pozornosť v klietke však takému človekovi naozaj nebudem dávať, nezaslúži si ju,“ objasnil svoj jasný postoj záastupca Valetudo RK Znojmo a ďalej doplnil: „OKTAGON sa tu stal nesmierne populárnym a ja som presvedčený o tom, že sme k tomu prispeli aj my bojovníci v Česku. Tým, akým spôsobom sa prezentujeme, ako vystupujeme na verejnosti. To Rock svojím správaním OKTAGONu len škodí. Neurobil pre neho ešte vôbec nič.“ 

Kvalitné vybavenie pre bojové športy nájdete na Drillex.sk!

Zdroj: Kaocko.cz, Autor: Kamil Schreiber